Rezultāti

4.07. Pirmdiena


19:00 A Latvijas Universitāte 8-2 Narvesen Sūkļa Bobi
20:00 B Jagerteam 13-8 Nujas.lv
21:00 S RSU/Runway 5-3 Super Aitas
5.07. Otrdiena


18:00 B1 FS Masters 11-2 Tehnikasveikals.lv
19:00 A Ādaži 3-5 SB Moscow Never Sleeps
20:00 B1 Ādaži/Apelsīns 3-2 Zdarova kot!
21:00 A IBK Ķekava 7-7 Salmingsports
6.07. Trešdiena


18:00 B2 Oligarhi/ProFlorbols.lv 14-8 SSE Rīga
19:00 S Ķekavas novads 4-8 Ledus nokusis
20:00 A SB Moscow Never Sleeps 7-5 ArfiLine
21:00 A Ādaži 9-8 Narvesen Sūkļa Bobi
7.07. Ceturtdiena


18:00 B2 Virgin 9-9 Tornado
19:00 B1 Zdarova kot! 7-5 Cietie rieksti
21:00 B2 Jagerteam 10-0 SSE Rīga
8.07. Piektdiena


18:00 B1 Ādaži/Apelsīns 6-4 Smecta
19:00 S Ledus nokusis 3-4 RSU/Runway
20:00 S Super Aitas 1-5 PengWins
21:00 B2 Virgin 4-6 Nujas.lv





11.07. Pirmdiena


18:00 B1 Zdarova kot! 13-0 Smecta
19:00 B2 Tornado 5-10 Nujas.lv
20:00 B2 Jagerteam 10-5 Virgin
21:00 B1 Cietie rieksti 5-5 Tehnikasveikals.lv
12.07. Otrdiena


19:00 S RSU/Runway 8-2 Ķekavas novads
20:00 A Latvijas Universitāte 5-4 SB Moscow Never Sleeps
21:00 A IBK Ķekava 7-9 Latvijas Universitāte
13.07. Trešdiena


18:00 S Ledus nokusis 2-6 Super Aitas
19:00 B2 Nujas.lv 19-3 SSE Rīga
20:00 B1 Cietie rieksti 6-9 M33
21:00 B2 Tornado 12-2 Oligarhi/ProFlorbols.lv
15.07. Piektdiena


19:00 B2 Virgin 3-5 Domā?
17.07. Svētdiena


20:00 B1 Zdarova kot! 5-4 FS Masters
21:00 B2 Domā? 6-2 Oligarhi/ProFlorbols.lv





18.07. Pirmdiena


18:30 B1 M33 8-4 Smecta
19:00 B1 FS Masters 6-4 M33
20:00 B1 Smecta 10-4 Tehnikasveikals.lv
21:00 B2 SSE Rīga 2-8 Domā?
19.07. Otrdiena


18:00 B1 Ādaži/Apelsīns 5-4 FS Masters
19:00 A Salmingsports 4-4 Latvijas Universitāte
20:00 B2 Tornado 1-14 Domā?
21:00 A ArfiLine 6-10 Latvijas Universitāte
20.07. Trešdiena


18:00 S PengWins 2-12 Super Aitas
21.07. Ceturtdiena


18:00 B1 Tehnikasveikals.lv 2-7 Ādaži/Apelsīns
20:00 A Narvesen Sūkļa Bobi 6-6 ArfiLine
21:00 B2 Oligarhi/ProFlorbols.lv 2-15 Jagerteam
22.07. Piektdiena


18:00 B1 Smecta 2-7 FS Masters
20:00 B2 Nujas.lv 8-4 Domā?
24.07. Svētdiena


20:00 B2 Jagerteam 5-0 Tornado
21:00 B1 M33 11-7 Zdarova kot!





25.07. Pirmdiena


18:00 S PengWins 9-3 Ledus nokusis
19:00 S Ķekavas novads 4-9 Super Aitas
20:00 S Super Aitas 6-7 Ledus nokusis
21:00 S PengWins 10-5 Ķekavas novads
27.07. Trešdiena


18:00 B1 Tehnikasveikals.lv 2-11 Zdarova kot!
19:00 B1 M33 8-3 Ādaži/Apelsīns
20:00 A SB Moscow Never Sleeps 6-8 IBK Ķekava
21:00 A Narvesen Sūkļa Bobi 4-7 Salmingsports
28.07. Ceturtdiena


17:00 S PengWins 7-9 RSU/Runway
29.07. Piektdiena


19:00 B1 Cietie rieksti 6-7 Ādaži/Apelsīns
20:00 S Ķekavas novads 2-13 RSU/Runway
21:00 B1 FS Masters 21-9 Cietie rieksti
31.07. Svētdiena


19:00 B2 Virgin 5-0 Oligarhi/ProFlorbols.lv
20:00 B2 SSE Rīga 4-5 Tornado
21:00 B2 SSE Rīga 2-6 Virgin





1.08. Pirmdiena


18:30 B2 Oligarhi/ProFlorbols.lv 0-5 Nujas.lv
19:30 B1 Tehnikasveikals.lv 0-11 M33
20:30 B2 Domā? 5-13 Jagerteam
2.08. Otrdiena


18:30 A Salmingsports 1-4 SB Moscow Never Sleeps
19:30 A Latvijas Universitāte 8-6 Ādaži
20:30 A ArfiLine 4-5 Salmingsports
3.08. Trešdiena


18:30 S Ledus nokusis 3-8 Ķekavas novads
19:30 A Ādaži 7-13 IBK Ķekava
20:30 A Narvesen Sūkļa Bobi 7-7 IBK Ķekava
4.08. Ceturtdiena


17:30 S RSU/Runway 14-7 PengWins
18:30 A Salmingsports 9-2 Ādaži
19:30 A SB Moscow Never Sleeps 6-7 Narvesen Sūkļa Bobi
20:30 A IBK Ķekava 12-9 ArfiLine
5.08. Piektdiena


18:30 S Ķekavas novads 3-12 PengWins
19:30 S RSU/Runway 14-4 Ledus nokusis
20:30 S Super Aitas 11-3 Ķekavas novads
6.08. Sestdiena


18:30 S Ledus nokusis 6-5 PengWins
19:30 S Super Aitas 6-5 RSU/Runway
20:30 Apbalvošana 1.vieta – RSU/Runway
2.vieta – Super Aitas
3.vieta – PengWins







8.08. Pirmdiena


19:30 B 1/4 fināls M33 10-3 Virgin
20:30 B 1/4 fināls Nujas.lv 2-11 Zdarova Kot!
9.08. Otrdiena


19:30 A 1/2 fināls Latvijas Universitāte 9-6 SB Moscow Never Sleeps
10.08. Trešdiena


18:30 B 1/4 fināls Jagerteam 3-13 FS Masters
19:30 B 1/4 fināls Ādaži/Apelsīns 11-2 Domā?
20:30 A 1/2 fināls IBK Ķekava 12-6 Salmingsports
11.08. Ceturtdiena


18:30 B 1/2 fināls FS Masters 2-8 Ādaži/Apelsīns
19:30 B 1/2 fināls M33 9-3 Zdarova Kot!
12.08. Piektdiena


19:30 A par 3.vietu Salmingsports 2-5 SB Moscow Never Sleeps
13.08. Sestdiena


17:00 B par 3.vietu Zdarova Kot! 7-4 FS Masters
18:00 B Fināls M33 3-4 Ādaži/Apelsīns
19:00 A Fināls Latvijas Universitāte 9-7 IBK Ķekava

Apbalvošana