Kalendārs

08.06Pirmdiena
18:00B2Nujas.lv-211:1Optibet
19:00B4Nujas.lv/Intrex serviss14:2Oligarhi
20:00ASB Moscow Never Sleeps13:9Fastum
21:00SLennewarden/Ex'5:6Rīgas Lauvas
09.06Otrdiena
18:00B2Rīgas Sargi5:9iAM Floorball
19:00B4SC Druva3:8Paw-J
20:00B3Team RR7:2DTG.lv
21:00B4Špinātpundurs Ponijs5:10SC Druva
10.06Trešdiena
18:00B3FK JeNo7:6 PMTeamJager
19:00B1JagerTeam9:5Džentlmeņi
20:00SOptibet3:1Prisma/L&L
21:00B3RSU11:7Vārme
11.06Ceturtdiena
18:00B1Sharp Knifes2:3 PMFK Jūrmala
19:00B2Coyote9:6Pagalma Puikas
20:00SĶeRu!18:3Uz Grauda
21:00AFBK Ķekava10:9 PMMMM
12.06Piektdiena
19:00AFS Masters6:9Ķekavas Buldogs
20:00B1Labi Būs!11:6DTG.lv-2
21:00SKarstās Smiltis6:2FK NND
15.06Pirmdiena
18:00SRīgas Lauvas7:6 PMĶeRu!
19:00B3RSU11:7TeamJager
20:00SLennenwarden/Ex'2:3FK NND
21:00B1Džentlmeņi5:6 PMFK Jūrmala
16.06Otrdiena
18:00B4Nujas.lv/Intrex serviss11:3Paw-J
19:00B4Koka Kedas20:9Špinātpundurs Ponijs
20:00B2Optibet5:3Rīgas Sargi
21:00B4Koka Kedas13:6SC Druva
17.06Trešdiena
18:00SOptibet1:4Karstās Smiltis
19:00B4Oligarhi4:15Infolapas.lv
20:00B3Vārme3:13TeamJager
21:00AFBK Ķekava8:9 PMFS Masters
18.06Ceturtdiena
18:00B1Labi Būs!11:4Sharp Knifes
19:00AMMM4:6SB Moscow Never Sleeps
20:00SUz Grauda2:6Lennenwarden/Ex'
21:00B1DTG.lv-II5:13JagerTeam
19.06Piektdiena
18:00B2iAM Floorball12:5Pagalmu Puikas
19:00B3FK JeNo7:18RSU
20:00AFastum5:11Ķekavas Buldogs
21:00B2Nujas.lv-25:2Coyote
25.06Ceturtdiena
18:00SLennenwarden/Ex'1:2Optibet
19:00B3TeamJager9:6Miks ar X
20:00B4Oligarhi3:12Paw-J
21:00B3Vārme7:4Miks ar X
26.06Piektdiena
18:00SĶeRu!9:6Prisma/L&L
19:00AMMM9:3FS Masters
20:00B3DTG.lv7:5FK JeNo
21:00B4Infolapas.lv17:4Špinātpundurs Ponijs
29.06Pirmdiena
18:00B4Paw-J3:12Infolapas.lv
19:00SPrisma/L&L3:6Karstās smiltis
20:00B3DTG.lv2:11RSU
21:00B2Optibet5:6 PMiAM Floorball
30.06Otrdiena
18:00B2Rīgas Sargi10:4Pagalmu Puikas
19:00SRīgas Lauvas8:7Optibet
20:00B1DTG.lv-II7:8Sharp Knifes
21:00AFastum6:8FBK Ķekava
01.07Trešdiena
18:00B3Miks ar X8:9 PMFK JeNo
19:00SFK NND5:6 PMĶeRu!
20:00B3Vārme4:5 PMTeam RR
21:00B1Džentlmeņi5:21Labi Būs!
02.07Ceturtdiena
18:00B2iAM Floorball7:4Nujas.lv-2
19:00B4Nujas.lv/Intrex serviss6:5Koka Kedas
20:00B4Oligarhi8:9 PMKoka Kedas
21:00SUz Grauda2:7Prisma/L&L
03.07Piektdiena
18:00B3Miks ar X6:2DTG.lv
19:00B1FK Jūrmala10:6DTG.lv-II
20:00B4Infolapas.lv10:6SC Druva
21:00B2Rīgas Sargi7:4Nujas.lv-2
06.07Pirmdiena
18:00B3Team RR2:3Miks ar X
19:00B3RSU6:8TeamRR
20:00B1DTG.lv-IIDžentlmeņi
21:00SRīgas Lauvas2:3FK NND
07.07Otrdiena
18:00SFK NND6:7 PMPrisma/L&L
19:00B4SC Druva7:10Nujas.lv/Intrex serviss
20:00SOptibet4:9ĶeRu!
21:00B4SC Druva3:5Oligarhi
08.07Trešdiena
18:00B1JagerTeam7:5FK Jūrmala
19:00B1Sharp Knifes11:4Džentlmeņi
20:00B2Optibet4:5Coyote
21:00ASB Moscow Never Sleeps7:5Ķekavas Buldogs
09.07Ceturtdiena
18:00B1JagerTeam12:11 PMLabi Būs!
19:00B3TeamJager0:5 TDTG.lv
20:00B3Team RR6:8FK JeNo
21:00SUz Grauda4:3Karstās Smiltis
10.07Piektdiena
18:00AFS Masters4:7SB Moscow Never Sleeps
19:00AMMM6:5Fastum
20:00B4Špinātpundurs Ponijs6:10Oligarhi
21:00B2Coyote11:6iAM Floorball
13.07Pirmdiena
18:00B2Pagalmu Puikas9:4Optibet
19:00SFK NND5:1Optibet
20:00B3DTG.lv3:6Vārme
21:00AĶekavas Buldogs8:9 PMFBK Ķekava
14.07Otrdiena
18:00B2Pagalmu Puikas7:6 PMNujas.lv-2
19:00B1FK Jūrmala8:16Labi būs!
20:00B4Paw-J6:5Koka Kedas
21:00B4Koka Kedas5:6 PMInfolapas.lv
15.07Trešdiena
18:00AFS Masters11:3Fastum
19:00B1Sharp Knifes7:8JagerTeam
20:00B4Špinātpundurs Ponijs2:20Nujas.lv/Intrex serviss
21:00SPrisma/L&L12:10Rīgas Lauvas
16.07Ceturtdiena
18:00B4Paw-J18:3Špinātpundurs Ponijs
19:00B3TeamJager10:9Team RR
20:00SRīgas Lauvas21:7Uz Grauda
21:00B2Coyote7:6Rīgas Sargi
17.07Piektdiena
19:00SĶeRu!7:1Karstās Smiltis
20:00B3FK JeNo3:7Vārme

20.07Pirmdiena
18:00B4Infolapas.lv10:11Nujas.lv/Intrex serviss
19:00SKarstās Smiltis11:2Lennewarden/Ex'
20:00AĶekavas Buldogs13:5MMM
21:00B1DTG.lv-II8:3Džentlmeņi
21:00B3Miks ar X10:1RSU
21.07Otrdiena
18:00B 1/16FB1-4 FK Jūrmala5:6B4-5 Oligarhi
19:00ASB Moscow Never Sleeps9:10FBK Ķekava
20:00B 1/16FB1-3 Labi būs!10:8B4-6 SC Druva
21:00SFK NND7:3Uz Grauda
22.07Trešdiena
18:00B 1/16FB3-4 Miks ar X11:4B2-5 Rīgas Sargi
19:00SPrisma/L&L6:5Lennewarden/Ex'
20:00B 1/16FB2-3 Nujas.lv-28:2B3-6 FK JeNo
21:00SĶeRu!5:4Lennewarden/Ex'
23.07Ceturtdiena
18:30B 1/16FB2-4 Optibet4:9B3-5 TeamRR
19:30B 1/16FB3-3 Vārme9:2B2-6 Pagalmu Puikas
20:30SOptibet5:3Uz Grauda
24.07Piektdiena
18:30SKarstās Smiltis5:7Rīgas Lauvas
19:30B 1/16FB4-4 Koka Kedas/OC Limbaži13:5B1-5 DTG.lv-II
20:30B 1/16FB4-3 Paw-J8:5B1-6 Džentlmeņi
27.07Pirmdiena
18:30B 1/8FB2-1 Coyote3:8Oligarhi
19:30B 1/8FB1-2 Sharp Knifes4:3 PMVārme
20:30B 1/8FB3-2 TeamJager2:13Labi būs!
28.07Otrdiena
18:30B 1/8FB2-2 iAM Floorball5:8Paw-J
19:30B 1/8FB4-1 Nujas.lv/Intrex serviss6:5Miks ar X
20:30B 1/8FB3-1 RSU7:8 PMKoka Kedas/OC Limbaži
29.07Trešdiena
18:30A 1/4FMMM10:8FS Masters
19:30B 1/8FB1-1 JagerTeam4:5 PMTeamRR
20:30B 1/8FB4-2 Infolapas.lv8:6Nujas.lv-2
30.07Ceturtdiena
19:30B 1/4FTeamRR6:5 PMInfolapas.lv
20:30B 1/4FLabi Būs!11:5Oligarhi
21:30B 1/4FNujas.lv/Intrex serviss18:2Sharp Knifes
22:30B 1/4FKoka Kedas/OC Limbaži8:5Paw-J
31.07Piektdiena
19:30A 1/4FĶekavas Bulldogs9:12Fastum
03.08Pirmdiena
18:30S 1/2FĶeRu7:4Karstās Smiltis
19:30B 1/2FNujas.lv/Intrex serviss9:5TeamRR
20:30B 1/2FKoka Kedas/OC Limbaži4:3Labi būs!
04.08Otrdiena
18:30A 1/2FFBK Ķekava10:6Fastum
19:30S 1/2FFK NND7:6Rīgas Lauvas
20:30A 1/2FSB Moscow Never Sleeps9:3MMM
05.08Trešdiena
18:30S par 3.v.Karstās Smiltis9:8Rīgas Lauvas
19:30B par 3.v.Labi būs!6:7 PMTeamRR
20:30A par 3.v.MMM17:2Fastum
06.08Ceturtdiena
18:30S FinālsĶeRu6:1FK NND
19:30B FinālsNujas.lv/Intrex serviss7:8Koka Kedas/OC Limbaži
20:30A FinālsSB Moscow Never Sleeps7:6 PMFBK Ķekava