Kalendārs

09.06Pirmdiena
18:30SĶekavas Dāmas7:3Ex'
19:30B2Koka Kedas/OC Limbaži7:4Nujas.lv - Intrex Serviss
20:30ASB Moscow Never Sleeps9:6Just AV Multimedia
10.06Otrdiena
18:00B1Dtg.lv1:17FS Masters JR
19:00B1AFK4:5Oligarhi
20:00B2Labi Būs!15:6SC Druva
21:00B2Coyoti4:6Jadberg
11.06Trešdiena
18:00B3FK Pārdaugava8:7Špinātpundurs Ponijs
19:00SRīgas Lauvas2:4RJTC/L&L
20:00B1Rīgas Lauvas7:6Nujas.lv-2
21:00SLAbās2:1RSU
12.06Ceturtdiena
18:00B3JagerTeam16:9Paw-J UPB
19:00AFS Masters11:2Fastum
20:00AJelgavas Novads9:8FK Rīga
21:00B3Infolapas.lv13:4Sharp Knifes
13.06Piektdiena
18:00B1FS Masters JR5:6TeamJager
19:00B3Carnikavas Snaiperi6:3Špinātpundurs Ponijs
20:00SFK Ādaži3:9Ķekavas Dāmas
21:00SFK Ādaži7:2RJTC/L&L
16.06Pirmdiena
18:00AFK Rīga9:4FS Masters
19:00B2Koka Kedas/OC Limbaži7:6Labi Būs!
20:00AFastum0:8Jelgavas Novads
21:00B2SC Druva10:15Koka Kedas/OC Limbaži
17.06Otrdiena
20:00AFastum4:5 PMMoscow Never Sleeps
21:00B3Carnikavas Snaiperi7:3Infolapas.lv
18.06Trešdiena
18:00SLAbās4:7Ķekavas Dāmas
19:00SRSU5:3Rīgas Lauvas
20:00B1FS Masters JR3:5Rīgas Lauvas
21:00B3Špinātpundurs Ponijs2:14Infolapas.lv
19.06Ceturtdiena
18:00B1AFK3:8FS Masters JR
19:00B3Sharp Knifes7:8JagerTeam
20:00B1Oligarhi2:10TeamJager
21:00B1Nujas.lv-27:6Dtg.lv
20.06Piektdiena
18:00SFK Ādaži3:18Ex'
19:00B3FK Pārdaugava7:13Paw-J UPB
20:00B2Jadberg7:14Labi Būs!
21:00B2Coyoti6:13Nujas.lv - Intrex Serviss
26.06Ceturtdiena
19:00AJust AM Multimedia5:6 PMFS Masters
20:00B1TeamJager7:3Nujas.lv-2
21:00B3JagerTeam6:8Infolapas.lv
27.06Piektdiena
18:00AFK Rīga2:8SB Moscow Never Sleeps
19:00B2SC Druva6:10Coyoti
20:00B2Miks ar X/Wess Motors4:6Nujas.lv - Intrex Serviss
21:00B3Sharp Knifes16:4FK Pārdaugava
30.06Pirmdiena
18:00AFastums7:15FK Rīga
19:00B2Koka Kedas/OC Limbaži5:7Miks ar X/Wess Motors
20:00AFS Masters6:7SB Moscow Never Sleeps
21:00B2Jadberg5:9Koka Kedas/OC Limbaži
01.07Otrdiena
19:00B3JagerTeam16:3Špinātpundurs Ponijs
20:00B1Nujas.lv-21:10FS Masters JR
21:00B3Carnikavas Snaiperi11:2Paw-J UPB
03.07Ceturtdiena
18:00B2Jadberg3:7Miks ar X/Wess Motors
19:00SRSU5:2FK Ādaži
20:00SEx'2:3RJTC/L&L
21:00B1DTG.lv4:10AFK
07.07Pirmdiena
18:00B1Oligarhi1:9FS Masters JR
19:00AFS Masters7:6Jelgavas Novads
20:00B2Nujas.lv-Intrex Serviss24:4SC Druva
21:00B2Labi Būs!5:9Miks ar X/Wess Motors
08.07Otrdiena
18:00SRSU0:1 PMEx'
19:00B3Špinātspundurs Ponijs7:8Sharp Knifes
20:00B3FK Pārdaugava2:4Carnikavas Snaiperi
21:00B2Coyoti5:14Labi Būs!
09.07Trešdiena
18:00SRīgas Lauvas4:3 PMFK Ādaži
19:00B1Oligarhi1:8Rīgas Lauvas
20:00B1AFK8:6Nujas.lv 2
21:00B3Sharp Knifes10:4Carnikavas Snaiperi
10.07Ceturtdiena
18:00SRJTC/L&L1:8Ķekavas Dāmas
19:00SEx'3:4LAbās
20:00B3JagerTeam11:6FK Pārdaugava
21:00B1DTG.lv4:5Rīgas Lauvas
11.07Piektdiena
20:00B2Jadberg10:0SC Druva
14.07Pirmdiena
18:00SRSU6:1RJTC/L&L
19:00AJust AV Multimedia5:0 TFK Rīga
20:00B2Labi Būs!6:10Nujas.lv-Intrex Serviss
21:00B3Infolapas.lv15:2Paw-J
15.07Otrdiena
18:00SLAbās6:5RJTC/L&L
19:00AJelgavas Novads13:6Just AV Multimedia
20:00B1TeamJager8:3DTG.lv
21:00B1Oligarhi0:8Nujas.lv-2
16.07Trešdiena
18:00SĶekavas Dāmas5:4RSU
19:00SEx'5:4 PMRīgas Lauvas
20:00B3FK Pārdaugava2:5Infolapas.lv
21:00SFK Ādaži6:5 PMLAbās
17.07Ceturtdiena
18:00B3Carnikavas Snaiperi10:8JagerTeam
19:00B1DTG.lv5:3Oligarhi
20:00B1TeamJager4:9AFK
21:00B2Coyoti2:9Miks ar X/Wess Motors
18.07Piektdiena
20:00B2Jadberg5:10Nujas.lv-Intrex Serviss

21.07Pirmdiena
18:30B1Rīgas Lauvas6:7 PMTeamJager
19:30SĶekavas Dāmas11:4Rīgas Lauvas
20:30B1AFK6:4Rīgas Lauvas
22.07Otrdiena
18:30B3Špinātpundurs Ponijs6:8Paw-J
19:30AFastum5:9Just AV Multimedia
20:30B2SC Druva4:14Miks ar X/Wess Motors
23.07Trešdiena
18:30SRīgas Lauvas0:5 TLAbās
19:30B3Paw-J11:2Sharp Knifes
20:30B2Coyoti3:16Koka Kedas/OC Limbaži
24.07Ceturtdiena
18:30B-1/32Paw-J UPB5:0 TOligarhi
19:30B-1/32Sharp Knifes8:11Coyoti
20:30ASB Moscow Never Sleeps5:4Jelgavas Novads
25.07Piektdiena
18:30B-1/32Jadberg9:2Špinātpundurs Ponijs
19:30B-1/32Dtg.lv10:3SC Druva
20:30B-1/32Nujas.lv-28:3FK Pārdaugava
28.07Pirmdiena
18:30S-1/4RSU11:3RJTC/L&L
19:30B-1/16JagerTeam9:4Dtg.lv
20:30B-1/16Paw-J UPB6:8Jadberg
29.07Otrdiena
18:30A-1/4FS Masters14:2Fastum
19:30B-1/16Labi Būs!8:2Nujas.lv-2
20:30B-1/16AFK9:4Coyoti
30.07Trešdiena
18:30S-1/4Ex'0:2FK Ādaži
19:30S-1/4LAbās1:6Rīgas Lauvas
20:30A-1/4Just AV Multimedia3:2 PMFK Rīga
31.07Ceturtdiena
18:30B-1/8Miks ar X/Wess Motors12:2AFK
19:30B-1/8Nujas.lv-Intrex Serviss10:5JagerTeam
20:30B-1/8Infolapas.lv5:4Labi Būs!
01.08Piektdiena
18:30B-1/8FS Masters JR5:8 Jadberg
19:30B-1/4TeamJager2:6Nujas.lv-Intrex Serviss
20:30A-1/2Jelgavas Novads6:4FS Masters
04.08Pirmdiena
18:30B-1/4Rīgas Lauvas3:4Infolapas.lv
19:30B-1/4Koka Kedas/OC Limbaži2:7Jadberg
20:30B-1/4Carnikavas Snaiperi5:12Miks Ar X/Wess Motors
05.08Otrdiena
18:30B-1/2Nujas.lv-Intrex Serviss8:5Jadberg
19:30S-1/2Ķekavas Dāmas6:2FK Ādaži
20:30B-1/2Miks Ar X/Wess Motors8:4Infolapas.lv
21:30A-1/2SB Moscow Never Sleeps11:5Just AV Multimedia
06.08Trešdiena
18:30S-1/2Rīgas Lauvas3:2 PMRSU
19:30B-3.v.Infolapas.lv11:6Jadberg
20:30B-1.v.Nujas.lv-Intrex Serviss8:4Miks Ar X/Wess Motors
07.08Ceturtdiena
19:00S-3.v.FK Ādaži4:5 PMRSU
20:00S-1.v.Ķekavas Dāmas7:1Rīgas Lauvas
08.08Piektdiena
18:00A-5.v.FK Rīga0:5 TFastum
19:00A-3.v.Just AV Multimedia7:6FS Masters
20:00A-1.v.SB Moscow Never Sleeps8:2Jelgavas Novads