U-13 otrajā posmā uzvarētāji tie paši. „Lielvārde” apsteidz „Bauskas BJSS”

Sestdien visas dienas garumā lidiņā valdīja florbols. No 11 rītā līdz pat 8 vakarā notika 2.posma spēles U-13 vecuma grupas komandām. Atgādināsim, ka LIDO Vasaras Līgas ietvaros jauniešu grupām notiek trīs posmi. Divi no tiem ir priekšsacīkstes, bet trešais – finālposms. Katrai komandai katrā posmā jāizspēlē četras spēles. Trīs no tām ir apakšgrupu cīņas, bet ceturtā ir spēle par vietu. Pirmajā posmā par uzvarētājiem kļuva „FS Masters/Ulbroka”, finālā uzvarot „Bauskas BJSS”.

Otrajā posmā, salīdzinot ar pirmo, bija nedaudz citādāks komandu sadalījums apakšgrupās. Pirmā posma uzvarētāji ulbrokieši, apliecināja savu statusu un uzvarēja visās grupas spēlēs. Pārliecinošas uzvaras pret „Babīte” un „Ķekava”, taču negaidīti sīkstu pretestību izrādīja „Jūrmala”. Otro vietu šajā apakšgrupā ieņēma „Ķekava”, trešo „Jūrmala”, bet ceturtie palika „Babīte”. Otrā apakšgrupā vietu sadalījums nebija skaidrs līdz pat grupas pēdējai spēlei. Pagājušā posma finālisti „Bauskas BJSS” šoreiz paklupa pret Lielvārdes asajiem nazīšiem, kuri ieņēma pirmo vietu grupā. Baušķenieki palika otrie, „FS Masters/ZVĢ” trešie, bet „Ķekavas Bulldogi” ceturtie.

Cīņā par 7.vietu „Ķekavas Bulldogi” ar 13-0 saplosīja „Babīte”. Spēle par 5.vietu bija ļoti mazrezultatīva. Tajā ar 2-1 „FS Masters/ZVĢ” uzvarēja „Jūrmala”. Par 3.vietu posmā cīnījās „Bauskas BJSS” un „Ķekava”. Ar rezultātu 5-1 uzvarēja zemgalieši. Finālā tikās „FS Masters/Ulbroka” un „Lielvārde”. Lai arī spēles pirmā puse aizritēja līdzīgā cīņā, beigu rezultāts liecina par ievērojamu pārsvaru. Ar rezultātu 9-4 uzvaru izcīnīja „FS Masters/Ulbroka”.

Par izcīnītajām vietām katrā no šiem abiem posmiem komandas saņēma punktus, kas dos priekšrocības trešajā – finālposmā, kurš notiks pēc play-off sistēmas. Pirmajā vietā kopvērtējumā atrodas „FS Masters/Ulbroka” un viņi finālposmā tiksies ar „Babīte”. Uzvara otrā posma savstarpējā spēlē deva svarīgus punktus „Lielvārde” komandai, kuri finālposmā startēs ar otro numuru un tiksies ar „Ķekavas Bulldogs”. Trešajā vietā kopvērtējumā atrodas „Bauskas BJSS” un viņiem finālposms būs jāsāk ar cīņu pret „FS Masters/ZVĢ”. Kā ceturtie finālposmā iekļuva „Ķekava” un viņi izslēgšanas cīņas sāks ar spēli pret „Jūrmala”. Finālposms paredzēts pēc divām nedēļām – 13.augustā.