Play-off jau pavisam tuvu

LIDO Vasaras Līgas trešā nedēļa noslēgusies. Kā jau prognozējām nedēļas sākumā, spēles bija uz nažiem un tieši šajā nedēļā izšķīrās dažu komandu liktenis saistībā ar iekļūšanu play-off.

A grupā notika 3 spēles, no kurām divas noslēdzās neizšķirti. Vietu play-off nodrošinājuši „Latvijas Universitāte”, kuri izcīnīja vienu uzvaru un vienu reizi spēlēja neizšķirti. Pie pirmajiem punktiem tikuši „Arfiline” un „Narvesen Sūkļa Bobi”, kuriem līdz šim bija divi zaudējumi. Abas komandas vēl saglabā cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs. Rezultatīvākais joprojām Ainārs Juškēvičs, kurš nedēļas laikā dubultojis savu punktu bagāžu. Piecās spēlēs viņam 16 punkti (11+5).

B-1 grupā notika 7 spēles. Ir kļuvis skaidrs, ka vietu play-off nodrošinājuši „Ādaži/Apelsīns”, savukārt izslēgšanas spēlēs iekļūt vairs nav iespējams divām komandām – „Smecta” un „Tehnikasveikals.lv”. Sarežģīta situācija ir komandai „Cietie rieksti”, taču viņi vēl saglabā teorētiskas iespējas, turklāt viņiem jāizspēlē vēl trīs spēles.

B-2 grupā iespaidīgs turnīra sākums izdevās „Domā?”… līdz viņu ceļā nostājās „Nujas.lv”. Šajā apakšgrupā trīs komandas cīnās par pirmo vietu, bet četras par iekļūšanu play-off kā ceturtajiem. Rezultatīvākā spēlētāja godu B grupā joprojām saglabājis Aleksejs Žuravskis no „Nujas.lv”. Viņš piecās spēlēs spējis sakrāt 22 punktus (11+11).

Diemžēl slikto laika apstākļu dēļ izdevās nospēlēt tikai vienu Sieviešu grupas spēli. Tajā „Super Aitas” vairāk nekā pārliecinoši ar rezultātu 12-2 uzvarēja „PengWins”, revanšējoties par iepriekšējā savstarpējā spēlē piedzīvoto zaudējumu. Arī šajā grupā rezultatīvākās spēlētājas godu saglabājusi tā pati spēlētāja, kas nedēļu iepriekš – Diāna Isjomina. Taču viņu panākusi Madara Adamane („Super Aitas”), kurai tikpat punktu, taču mazāk gūto vārtu.

Nākamajā nedēļā tiks izspēlētas gandrīz visas B grupas priekšsacīkšu spēles un vajadzētu kļūt skaidram, kuri tad turpinās cīņas play-off, kā arī kādas būs starta pozīcijas izslēgšanas spēlēs. Arī A grupā cīņas gaidāmas uz dzīvību un nāvi, jo dažām komandām, ja tās vēlas pacīnīties par galveno trofeju, vairs nav kur atkāpties. Sievietēm paredzētas sešas spēles, pēc kurām noteikti izkristalizēsies favorītes. Vēl nedēļu spēlēsim pa četrām spēlēm ik vakaru. Tāpat kā līdz šim spēļu sākums plkst. 18:00, katru darba dienu.