Pēc otrās nedēļas iezīmējas favorīti

Noslēgusies LIDO Vasaras Līgas sacensību otrā nedēļa. Diemžēl dažas dienas mums patraucēja lietutiņš, tāpēc vairākas paredzētās spēles nenotika un tika pārceltas uz vēlāku laiku. Kopā tika aizvadītas 14 spēles, pēc kurām turnīra tabulās jau sākuši iezīmēties favorīti, kā arī tie, kam varētu būt grūtības ar iekļūšanu play-off.

A grupā notika tikai 2 spēles, abas ar komandas „Latvijas Universitāte” piedalīšanos un abās „Latvijas Universitāte” izcīnīja uzvaras. Ar rezultātu „Latvijas Universitāte” 5-4 uzvarēja „SB Moscow Never Sleeps”, kas viņiem bija pirmais zaudējums trijās spēlēs un ar 9-7 tika uzvarēta „IBK Ķekava”. Līdz ar to „Latvijas Universitāte” ar 6 punktiem ir A grupas tabulas augšgalā. Viņiem seko „SB Moscow Never Sleeps”, kuriem ir 4 punkti, bet trešajā vietā šobrīd atrodas „Ādaži”, kuri divās spēlēs izcīnījuši vienu uzvaru. Neizšķirti savā starpā spēlējuši „Salmingsports” un „IBK Ķekava”, savukārt pagaidām bez punktiem ir „Arfiline” un „Narvesen Sūkļa Bobi”. Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā atrodas Ainārs Juškēvičs („Latvijas Universitāte”). Viņam trijās spēlēs 8 punkti (6+2). Tik pat punktu arī Alvim Dālem („SB Moscow Never Sleeps”), taču nedaudz mazāk vārtu guvumu (5+3).

B-1 grupā notika 4 spēles, kurās divas uzvaras izcīnīja „Zdarova Kot!”, uzvarot „Smecta” un „FS Masters”, „Cietie Rieksti” cīnījās neizšķirti ar „Tehnikasveikals.lv”, bet „M33” izcīnīja uzvaru pret „Cietie Rieksti”. Par līderiem šajā grupā kļuvuši „Zdarova Kot!”, kuriem 6 punkti 4 spēlēs. Otrajā vietā ar 4 punktiem atrodas „Ādaži/Apelsīns”, „FS Masters” un „M33” 2 punkti, „Cietie Rieksti” un „Tehnikasveikals.lv” pa vienam punktam, bet nevienu punktu līdz šim nav izdevies izcīnīt „Smecta”.

B-2 grupā notika 6 spēles. Pa divām uzvarām izcīnīja „Nujas.lv” un „Domā?”, bet pa vienai uzvarai „JagerTeam” un „Tornado”. Apakšgrupas tabulas augšgalā atrodas „Nujas.lv” un „JagerTeam”. Abām komandām pa 6 punktiem un liekas, ka šīs komandas jau vietu play-off varētu būt nodrošinājušas. Divas uzvaras divās spēlēs izcīnījuši „Domā?” un ar 4 punktiem atrodas trešajā vietā. „Tornado” trijās spēlēs tikuši pie 3 punktiem un atrodas ceturtajā vietā. Pārējām trim komandām būs krietni jāpasvīst, lai spētu iekļūt play-off. „Oligarhi/ProFlorbols.lv” trijās spēlēs spējuši tikt pie vienas uzvaras, „Virgin” četrās spēlēs ieguvuši tikai vienu punktu, savukārt „SSE Rīga” pagaidām piedzīvojuši tikai zaudējumus.

B grupas rezultatīvāko saraksta galvgalī atrodami vairāki „Nujas.lv” spēlētāji, kuri lielāko punktu ražu savāca spēlē pret „SSE Rīga”, kur uzvarēja ar 19-3. Pirmajā vietā ar 18 punktiem (10+8) šobrīd atrodas Aleksejs Žuravskis („Nujas.lv”), viņam seko komandas biedri Sergejs Pormalis (12 punkti) un Aleksandrs Vdovins (11 punkti).

Nedēļas laikā notika arī divas spēles Sieviešu grupā, kurās uzvaras izcīnīja „RSU/Runway” un „Super Aitas”. Šīs grupas tabulas augšējā ailītē atrodas „RSU/Runway”, kurām trīs uzvaras trijās spēlēs. Pa diviem punktiem ir komandām „PengWins”, „Super Aitas” un „Ledus nokusis”, bet uzvaras garšu izjust vēl nav izdevies „Ķekavas novads” komandai. Rezultatīvākā spēlētāja šobrīd ir Diāna Isjomina („RSU/Runway”), kurai 7 punkti (6+1). Viņai seko Aija Vancāne („Ķekavas novads”) un Līga Andersone („RSU/Runway”), kurām pa 6 punktiem.

Nākamā nedēļa daudzām komandām būs izšķiroša, jo varētu kļūt skaidrs, kuras komandas iekļūs play-off un kurām tas neizdosies. Taču vietu sadalījums pirms izšķirošajām spēlēm noteikti vēl nebūs skaidrs līdz pat grupu turnīra beigām. Aicinām jūs apmeklēt spēles, lai klātienē varētu vērot kā komandas cīnās par iekļūšanu LIDO Vasaras Līgas izslēgšanas spēlēs. Katru darba dienu paredzētas 4 spēles, kuru sākums plkst. 18:00 un tās turpināsies līdz pat 22:00 vakarā.