Turpinām ar aizraujošām cīņām

Nedēļas pirmajās dienās ar lielu sparu atsākās LIDO Vasaras Līgas turnīrs. Pirmdien tika nospēlētas četras B grupas spēles, bet otrdien viena Sieviešu grupas un divas A grupas spēles.

Pirmdiena iesākās ar pavisam nesaprotamo „Smecta” 0-13 sagrāvi pret „Zdarova Kot!”. Nav jau tā, ka „Zdarova Kot!” nebūtu pelnījuši uzvaru, taču ar tādu rezultātu?! Interesanti ir tas, ka tādu iznākumu diez vai kāds varēja paredzēt. Nākamajā spēlē savu uzvaru sēriju turpināja „Nujas.lv”, ar 10-5 pieveicot „Tornado”. Tāds pats rezultāts tika fiksēts arī nākamajā spēlē, kur „Jagerteam” tika galā ar „Virgin”. Bija brīdis, kad „Virgin” atradās vadībā, taču čempioni noķēra, apsteidza un uzvarēja. Pirmdienas pēdējā spēlē risinājās, kā pieraduši teikt žurnālisti, īsts trilleris. „Tehnikasveilkals.lv” spēles gaitā atradās vadībā pret „Cietie Rieksti” jau ar 5-1. Bet „Cietie Rieksti” tāpēc arī ir cietie rieksti, ka viņi nepadodas līdz pat beigu signālam. Parādot apsveicamu raksturu un ticību saviem spēkiem, viņi pašā spēles izskaņā panāca izlīdzinājumu un spēli noslēdza ar neizšķirtu – 5-5.

Otrdienas pirmā paredzētā spēle starp „Ādaži/Apelsīns” un „FS Masters” tika pārcelta uz citu dienu. Pēc tam laukumā devās meitenes – „RSU/Runway” pret „Ķekavas novads”. „RSU/Runway” šī bija jau trešā spēle. Pirmās divas Latvijas čempionvienībai bija īstas mocības. Izņēmums nebija arī šī. Ilgu laiku rezultāts turējās neizšķirts. Vien spēles beigu daļā „RSU/Runway” sajuta vārtu gūšanas garšu un padarīja rezultātu par diezgan pārliecinošu – 8-2. Jāuzteic „Ķekavas novads” meitenes, kuras rādīja disciplinētu florbolu. Pēc Sieviešu grupas spēlēm nākamās divas bija A grupas spēles. Vienā vakarā uzreiz divas spēles pēc kārtas bija jāaizvada „Latvijas Universitāte” komandai. Vispirms viņi tikās ar ļoooooti labi spēlējošajiem „SB Moscow Never Sleeps”. Cīņa, jā, īsta cīņa, ritēja punkts punktā. Spēles izskaņā nedaudz vairāk veiksme uzspīdēja studentiem, kuri izcīnīja uzvaru ar 5:4, liekot Maskavas ekspresim tomēr apstāties. Dienas pēdējā spēlē jau pieminētā „Latvijas Universitāte” tikās ar „IBK Ķekava”. Praktiski visu spēles laiku vadībā atradās „Latvijas Universitāte”. Savā pirmajā turnīra spēlē „IBK Ķekava” paveica fantastisku izglābšanos, kad izlīdzināja rezultātu līdz ar sirēnu. Šoreiz viņiem tas neizdevās. Uzvaru ar 9-7 izcīnīja „Latvijas Universitāte”.

Balvas labākajiem spēlētājiem šajās dienās pasniedza NONIQUE, PresiDent un JUMAVA un par tādiem tika atzīti:

Toms Bitmanis “Zdarova Kot!”
Sergejs Pormalis “Nujas.lv”
Intars Labsvārds “JagerTeam”
Aigars Krickis “Cietie Rieksti”
Aija Kuncīte „RSU/Runway”
Līga Vancāne „Ķekavas novads”
Atis Blinds “Latvijas Universitāte”
Ēriks Akulovs “IBK Ķekava”