LIDO Vasaras Līga uzņem apgriezienus

Atskatīsimies uz pirmās nedēļas notikumiem LIDO Vasaras Līgā. Ir notikušas 18 spēles, viena spēle iesākta, bet nepabeigta lietus dēļ. Gandrīz visas komandas jau ir iesaistījušās cīņās. Neredzēti pagaidām vēl ir tikai „Domā?”.

A grupā ar divām uzvarām divās spēlēs par līderiem kļuvuši „SB Moscow Never Sleeps”. Simtprocentīgs rādītājs ir arī „Latvijas Universitāte”, vienu uzvaru divās spēlēs izcīnījuši „Ādaži”, bet neizšķirts tika fiksēts spēlē, kur tikās „Salmingsports” un „IBK Ķekava” – viņiem pa vienam punktam. Pagaidām tikai zaudējumus piedzīvojuši čempioni „Narvesen Sūkļa Bobi” un „Arfiline”.

Pēc notikušās izlozes B grupā, bija grūti paredzēt, kādas tad būs cīņas – sīvas vai gluži pretēji, vieglas pastaigas kādai no komandām. Pagaidām varam secināt, ka komandas ir spēkos līdzīgas un rezultāti ar lielu vārtu starpību tika fiksēti vien pāris spēlēs. B-1 grupā pie punktiem tikuši „Adaži/Apelsīns” (divas uzvaras divās spēlēs), „FS Masters” un „Zdarova Kot!”. Par favorītiem uzskatītie „M33” savu spēli nepabeidza lietus dēļ, taču pēc pirmā puslaika spēlē pret „Smecta” atradās vadībā ar 6-2. B-2 grupā pagājušā gada čempioni pagaidām attaisno savu statusu un izcīnījuši divas uzvaras divās spēlēs. Divi punkti kabatā ir arī „Nujas.lv” un „Oligarhi/ProFlorbols.lv”, savukārt neizšķirti savā starpā spēlēja „Virgin” un „Tornado”.

Sieviešu grupā divas uzvaras divās spēlēs izcīnīja „RSU/Runway”, taču tas viņām izdevās ar ļoti lielām grūtībām. Par lielu pārsteigumu parūpējās „Ledus nokusis”, kuras uzvarēja „Ķekavas novads” un sīvi cīnījās ar čempionēm. Pārliecinoši turnīru sāka arī „PengWins”, sagādājot „Super Aitas” otro zaudējumu divās spēlēs. Pēc pirmajām spēlēm rezultatīvāko spēlētāju listes augšgalā izvirzījušies Alvis Dāle („SB Moscow Never Sleeps”) – 7 punkti divās spēlēs (4+3), Kārlis Bulāns („JagerTeam”) – 9 punkti divās spēlēs (4+5). Sieviešu grupā 4 punkti ir trim spēlētājām – Aijai Vancānei („Ķekavas novads”), Ivetai Kokai („Ledus nokusis”) un Līgai Andersonei („RSU/Runway”)

Nedēļas nogalē tika aizvadīts arī pirmais posms LIDO Vasaras Līgā bērniem un jauniešiem U-13 grupā. Tajā piedalījās 8 komandas no dažādām Rīgai tuvākām un tālākām vietām. Spēles notika visas dienas garumā. Uzvaru šajā posmā izcīnīja „FS Masters/Ulbroka”. Otrajā vietā „Bauskas BJSS”, bet trešie „Lielvārde”. Nākamajā sestdienā paredzētas sacensības U-16 vecuma grupai.

Novēlam veiksmi komandām turpmākajās cīņās, bet līdzjutējus aicinām apmeklēt spēles klātienē. Tiekamies lidiņā jau pirmdien!