Vasaras Līgas 2016 komandu pārstāvju sapulce

Vasaras Līgas 2016 komandu pārstāvju sapulce

Vakar Elektrum OC notika Vasaras Līgas 2016 komandu pārstāvju sapulce. Tajā tika informēts par galvenajiem ar norisi saistītajiem jautājumiem, izklāstīta izspēles sistēma katrā kategorijā. Notika arī B grupas komandu izloze apakšgrupās, kas bija viens no intriģējošākajiem brīžiem. Šogad turnīrā piedalīsies 33 komandas divās kategorijās – vīriešu B grupā un sieviešu – S grupā. Lielākās izmaiņas šogad saistītas ar norises vietu – šogad Vasaras līga notiks Daugavas stadiona teritorijā.
B grupā pieteikušās 27 komandas, kuras sadalītas četrās apakšgrupās. Komandas, ņemot vērā iepriekšējā gada rezultātus tika izsētas un ar izlozes palīdzību izliktas dažādās apakšgrupās. Izspēles sistēma paredz, ka komandas katrā apakšgrupā izspēlēs vienu apli savā starpā. Labākās 6 no katras grupas iekļūs play-off. Katras apakšgrupas pirmā un otrā vieta uzreiz nodrošina vietu 1/8 finālā, bet pārējās spēlē 1/16 finālā. B grupas atbalstītājs būs florbola inventāra izplatītājs „Lino.lv”.
S grupā komandas izspēlēs vienu apli, pēc kura labākās divas komandas uzreiz iekļūs pusfinālā, bet pārējās četras cīnīsies 1/4 finālā. S grupas atbalstītāji ir florbola inventāra izplatītājs „Salmingsports.lv”.
Turnīrs sāksies 15.jūnijā un risināsies līdz 5.augustam. Komandu pārstāvjiem ir laiks līdz trešdienas (8.06) vakaram iesūtīt sev vēlamos/nevēlamos spēļu laikus un spēļu kalendāra pirmās kārtas tiks publicētas piektdien. Spēles tiesās viens laukuma tiesnesis, bet sākoties play-off – divi tiesneši. Sadarbībā ar LFS, spēļu statistika tiks ievadīta online protokolos un rezultāti būs apskatāmi gan vasarasliga.lv, gan floorball.lv interneta lapās. Komandas, kuras to vēl nav izdarījušas, lūdzam steidzami iesūtīt spēlētāju sastāvus ar nepieciešamajiem datiem.
Vēršam uzmanību, ka jau no aizpagājušā gada nav tādas opcijas kā „atteikt spēlētāju” un viņa vietā pieteikt citu. Ir palielināts spēlētāju skaits līdz 14, bet atteikt jau pieteiktos vairs nevar. Papildu spēlētājus pieteikt drīkst līdz 1.jūlijam. Lai spēlētājs drīkstētu piedalīties play-off, tam jāpiedalās vismaz 50% spēļu.
Vasaras Līgas Disciplinārās komisijas sastāvā tika ievēlēti Edgars Ošiņš (Infolapas.lv), Oskars Rumpe (Sharp Knifes) un Santa Muceniece (FK NND). Nepieciešamības gadījumā Disciplinārās komisija lems par disciplināro sodu piemērošanu. Vecākā tiesneša pienākumus pildīs Vitālijs Ksenzovs. Aicinām dalībniekus, komandu pārstāvjus aktīvi sekot informācijai sociālajos tīklos par to vai spēles nepiemērotu laika apstākļu dēļ tiks pārceltas uz iekštelpām, vai uz citu dienu.