”Viensviens.lv” pēdējo izaicinājumu met A grupas finālistei FBK ”Ķekava” (Izaicinājums Nr.6)

”Viensviens.lv” pēdējo izaicinājumu met A grupas finālistei FBK ”Ķekava” (Izaicinājums Nr.6)

5 nedēļu laikā sporta totalizators ”Viensviens.lv” ar interesantiem izaicinājumiem pārsteidza vairākas Vasaras līgas komandas. Klāt turnīra noslēdzošā nedēļa un diena, līdz ar to likumsakarīgi seko pēdējais izaicinājums. Tās šoreiz tiek spēcīgākās divīzijas finālistei FBK ”Ķekava”.

Sporta totalizatora sauklis ir ”Uzvarēt var ikviens”, ko simbolizē arī jaunais izaicinājumu vilnis. Katru nedēļu Viensviens.lv izvēlēsies vienu spēli un vienu komandu, kurai tiks izteikts izaicinājums uzveikt bukmeikerus un tikt pie lieliskas balvas – aktīvas atpūtas vai cita veida izklaides visai komandai!

Akcijas ietvaros pirmajā nedēļā izvēle bija kritusi uz vienu no B grupas komandām ”Koka kedas” no Limbažiem, kas pirms diviem gadiem triumfēja Vasaras līgas B grupā, kad startēja ar nosaukumu ”Impar Limbaži”. Komandas uzdevums bija ar vismaz 2 vārtu pārsvaru uzveikt pērnā gada čempioni ”Nujas.lv Intrex serviss”, taču spraigā cīņā tomēr cieta zaudējumu ar 5:6. Balvas tomēr netiek smādētas – ”Nujas.lv” jau otrdien, kad aizvadīs savu sekojošo spēli, tiks pie pārsteiguma balvas.  Interesanti nosacījumi bija arī pagājušās nedēļas izaicinājumam, kur A grupas ietvaros ”SB Moscow Never Sleeps’‘, kurai cīņā pret ”Ķekavas Bulldogiem” obligāti bija jāgūst vismaz 7 vārti, ko komanda arī paveica – panākums ar 7:5! Pirms 2 nedēļām izaicinājums krita S jeb sieviešu grupas komandai ”Karstās Smiltis”, kura nespēja izpildīt doto uzdevumu uzveikt komandu ”ĶeRu”, turpretī 5.izaicinājumā B grupas komanda ”Miks Ar X” šokēja un, ar rezultātu 10:1 graujot apakšgrupas līderi RSU, spēja tikt pie solītās balvas. Aizvadītajā nedēļā pirmo reizi sekoja individuāls izaicinājums, šoreiz uzmanības centrā nonākot ”Infolapas.lv” vārtargam Edgaram Ošiņam, kuram pietrūka nieka 5 sekundes, lai tiktu pie 100 eiro vērtas dāvanu kartes no Blindsave.

Par godu Vasaras līgas finālu nedēļai, izaicinājums tiek spēcīgākā fināla mača dalībniecei FBK ”Ķekava”, kas Vasaras līgā atgriezusies pēc ilgāka pārtraukuma un šovakar stāsies pretī pērnā gada čempionei SB ”Moscow Never Sleeps”. Abas komandas spēkos vērtējamas kā vienlīdzīgas, ko pierādīja arī savstarpējā spēkošanās – spraigā un rezultatīvā cīņā ar 10:9 uzvara ”Ķekavas” komandai. Skaidrs, ka finālā sagaidāmas pavisam citas emocijas un atbildība, kas nekādā gadījumā nedod priekšrocības kādai no komandām. Viens gan ir skaidrs – florbola vakars būs izdevies!

NEDĒĻAS IZAICINĀJUMS

Viensviens.lv izaicina komandu FBK ”Ķekava”: ”Uzvariet A grupas finālā komandu SB Moscow Never Sleeps (pamatlaikā vai pēcspēles metienos) un  visi kopā dosieties uz izbraucienos ar kartingiem ”Ātruma cilts” kartingu hallē!”

Piezīme: Balvā tiek nodrošināts 10 minūšu izbrauciens ar kartingu tiem komandas spēlētājiem, kas piedalās Vasaras līgas fināla spēlē.

VIENSVIENS.LV IZAICINĀJUMI 2015

  • Izaicinājums Nr.5 – ”Infolapas.lv” vārtsargam Edgaram Ošiņam (nedrīkst ielaist vairāk par 5 vārtiem pret Nujas.lv-2) – neizpildīts
  • Izaicinājums Nr.4 – ”Miks Ar X” (uzvara pār grupas līderi RSU) – izpildīts
  • Izaicinājums Nr.3 – ”Karstās Smiltis” (uzvarēt komandu ”ĶeRu!”) – neizpildīts
  • Izaicinājums Nr.2 – ”SB Moscow Never Sleeps” (gūt vismaz 7 vārtus spēlē pret ”Ķekavas Bulldogiem”) – izpildīts
  • Izaicinājums Nr.1 – ”Koka kedas/OC Limbaži” (uzvara ar +2 pret ”Nujas.lv-Intrex Serviss) –neizpildīts