”Viensviens.lv” izaicina B grupas komandas ”Infolapas.lv” vārtsargu Edgaru Ošiņu (Izaicinājums Nr.5)

”Viensviens.lv” izaicina B grupas komandas ”Infolapas.lv” vārtsargu Edgaru Ošiņu (Izaicinājums Nr.5)

Turpinot pirms 4 nedēļām uzsākto izaicinājumu sēriju, viens no florbola Vasaras līgas atbalstītājiem sporta totalizators Viensviens.lv arī šonedēļ piedāvā līdz šim nebijušu aktivitāti un intrigu rubrikā ”Viensviens.lv izaicina”, dodot iespēju turnīra dalībniekiem tikt pie aktīvas atpūtas vai cita veida izklaides! Šajā reizē izaicinājums mests individuālā formā B grupas komandas ”Infolapas.lv” vārtsargam Edgaram Ošiņam!

Sporta totalizatora sauklis ir ”Uzvarēt var ikviens”, ko simbolizē arī jaunais izaicinājumu vilnis. Katru nedēļu Viensviens.lv izvēlēsies vienu spēli un vienu komandu, kurai tiks izteikts izaicinājums uzveikt bukmeikerus un tikt pie lieliskas balvas – aktīvas atpūtas vai cita veida izklaides visai komandai!

Akcijas ietvaros pirmajā nedēļā izvēle bija kritusi uz vienu no B grupas komandām ”Koka kedas” no Limbažiem, kas pirms diviem gadiem triumfēja Vasaras līgas B grupā, kad startēja ar nosaukumu ”Impar Limbaži”. Komandas uzdevums bija ar vismaz 2 vārtu pārsvaru uzveikt pērnā gada čempioni ”Nujas.lv Intrex serviss”, taču spraigā cīņā tomēr cieta zaudējumu ar 5:6. Balvas tomēr netiek smādētas – ”Nujas.lv” jau otrdien, kad aizvadīs savu sekojošo spēli, tiks pie pārsteiguma balvas.  Interesanti nosacījumi bija arī pagājušās nedēļas izaicinājumam, kur A grupas ietvaros ”SB Moscow Never Sleeps’‘, kurai cīņā pret ”Ķekavas Bulldogiem” obligāti bija jāgūst vismaz 7 vārti, ko komanda arī paveica – panākums ar 7:5! Pirms nedēļas izaicinājums krita S jeb sieviešu grupas komandai ”Karstās Smiltis”, kura nespēja izpildīt doto uzdevumu uzveikt komandu ”ĶeRu”, turpretī aizvadītajā nedēļā B grupas komanda ”Miks Ar X” šokēja un, ar rezultātu 10:1 graujot apakšgrupas līderi RSU, spēja tikt pie solītās balvas.

Šonedēļ totalizators ”Viensviens.lv” izsaka individuālu izaicinājumu vienai no B grupas TOP komandām ”Infolapas.lv” un tieši vārtsargam Edgaram Ošiņam. Edgars ir komandas vilcējs ne tikai uz florbola laukuma, rūpējoties par vārtu drošību, bet ir arī tā persona, kas galvenokārt organizē komandas darbu arī ārpus tā. Aizvadītajos sezonas mačus, kas visi risinājās apakšgrupas ietvaros, Ošiņš vidēji ielaidis 5,5 vārtus, kas pēc Vasaras līgas vidējiem rādītājiem ir krietni virs vidējā, līdz ar to – ļoti labi. Jau šovakar Ošiņa pārstāvētā komanda turnīra 1/8 finālā tiksies ar Nujas.lv-2, kas savukārt aizvadītajos mačus atzīmējusies ar vidēji gūtiem 6,3 vārtiem. Pēc minētājiem datiem tapis arī motivējošs izaicinājums gan Ošiņam, gan visai viņa komandai cīņā par vietu B grupas TOP8!

NEDĒĻAS IZAICINĀJUMS

Viensviens.lv izaicina komandas ”Infolapas.lv” vārtsargu Edgaru Ošiņu: ”1/8 fināla spēlē pret Nujas.lv-2 neielaid vairāk par 5 vārtiem un saņem dāvanu karti 100 Eur vērtībā no Blindsave! Motivāciju dosim arī ”Nujas.lv-2” – pārspējiet Edgaru vismaz 6 reizes un saņemsiet veicinājuma balvu.”

VIENSVIENS.LV IZAICINĀJUMI 2015

  • Izaicinājums Nr.4 – ”Miks Ar X” (uzvara pār grupas līderi RSU) – izpildīts
  • Izaicinājums Nr.3 – ”Karstās Smiltis” (uzvarēt komandu ”ĶeRu!”) – neizpildīts
  • Izaicinājums Nr.2 – ”SB Moscow Never Sleeps” (gūt vismaz 7 vārtus spēlē pret ”Ķekavas Bulldogiem”) – izpildīts
  • Izaicinājums Nr.1 – ”Koka kedas/OC Limbaži” (uzvara ar +2 pret ”Nujas.lv-Intrex Serviss) –neizpildīts