Miks Ar X grauj RSU un uzvar ”Viensviens.lv” izaicnājumā

Miks Ar X grauj RSU un uzvar ”Viensviens.lv” izaicnājumā

Turpinot pirms 3 nedēļām uzsākto izaicinājumu sēriju, viens no florbola Vasaras līgas atbalstītājiem sporta totalizators Viensviens.lv arī šonedēļ piedāvā līdz šim nebijušu aktivitāti un intrigu rubrikā ”Viensviens.lv izaicina”, dodot iespēju tikt pie aktīvas atpūtas vai cita veida izklaides visai komandai! Ceturtajā nedēļā izaicinājums tika B grupas komandai ”Miks Ar X”, kas to arī izmantoja!

Sporta totalizatora sauklis ir ”Uzvarēt var ikviens”, ko simbolizē arī jaunais izaicinājumu vilnis. Katru nedēļu Viensviens.lv izvēlēsies vienu spēli un vienu komandu, kurai tiks izteikts izaicinājums uzveikt bukmeikerus un tikt pie lieliskas balvas – aktīvas atpūtas vai cita veida izklaides visai komandai!

Akcijas ietvaros pirmajā nedēļā izvēle bija kritusi uz vienu no B grupas komandām ”Koka kedas” no Limbažiem, kas pirms diviem gadiem triumfēja Vasaras līgas B grupā, kad startēja ar nosaukumu ”Impar Limbaži”. Komandas uzdevums bija ar vismaz 2 vārtu pārsvaru uzveikt pērnā gada čempioni ”Nujas.lv Intrex serviss”, taču spraigā cīņā tomēr cieta zaudējumu ar 5:6. Balvas tomēr netiek smādētas – ”Nujas.lv” jau otrdien, kad aizvadīs savu sekojošo spēli, tiks pie pārsteiguma balvas.  Interesanti nosacījumi bija arī pagājušās nedēļas izaicinājumam, kur A grupas ietvaros ”SB Moscow Never Sleeps’‘, kurai cīņā pret ”Ķekavas Bulldogiem” obligāti bija jāgūst vismaz 7 vārti, ko komanda arī paveica – panākums ar 7:5! Pirmsn nedēļas izaicinājums krita S jeb sieviešu grupas komandai ”Karstās Smiltis”, kura nespēja izpildīt doto uzdevumu uzveikt komandu ”ĶeRu”, taču nu laiks pienācis atkal B grupai. Šoreiz izaicinājums vērsts ”Miks Ar X” virzienā.

Šoreiz pērnās sezonas finālisti pierādīja, ka arī šogad pamatoti var tikt uzskatīti favorītu pulkā – cīņā ar savas apakšgrupas līderi tika izcīnīta uzvara ar 10:1! Totalizators ”Viensviens.lv” un Vasaras līgas organizatori sveic komandu ar uzvaru un, protams, godam nopelnīto atpūtu Zelta boulinga lāzera peintbolā!

Par Lāzera peintbolu:

”Jaunākās paaudzes aprīkojums. Spilgti noformēta arēna 200m^2 platībā, gaismas un skaņas specefekti.
Unikāla iespeja apvienot spēles azartu ar savstarpējās saskarsmes prieku. LASERMAXX pavadītais laiks apvienos jūsu kolektīvu, palīdzēs attīstīt tajā sacensību garu un tieksmi uzvarēt un izjust komandas garu.”

VIENSVIENS.LV IZAICINĀJUMI 2015

  • Izaicinājums Nr.4 – ”Miks Ar X” (uzvarēt grupas līderi RSU) – izpildīts
  • Izaicinājums Nr.3 – ”Karstās Smiltis” (uzvarēt komandu ”ĶeRu!”) – neizpildīts
  • Izaicinājums Nr.2 – ”SB Moscow Never Sleeps” (gūt vismaz 7 vārtus spēlē pret ”Ķekavas Bulldogiem”) – izpildīts
  • Izaicinājums Nr.1 – ”Koka kedas/OC Limbaži” (uzvara ar +2 pret ”Nujas.lv-Intrex Serviss) –neizpildīts