”Viensviens.lv” izaicina B grupas komandu ”Miks Ar X” (Izaicinājums Nr.4)

”Viensviens.lv” izaicina B grupas komandu ”Miks Ar X” (Izaicinājums Nr.4)

Turpinot pirms 3 nedēļām uzsākto izaicinājumu sēriju, viens no florbola Vasaras līgas atbalstītājiem sporta totalizators Viensviens.lv arī šonedēļ piedāvā līdz šim nebijušu aktivitāti un intrigu rubrikā ”Viensviens.lv izaicina”, dodot iespēju tikt pie aktīvas atpūtas vai cita veida izklaides visai komandai! Ceturtajā nedēļā izaicinājums tiek B grupas komandai ”Miks Ar X”.

Sporta totalizatora sauklis ir ”Uzvarēt var ikviens”, ko simbolizē arī jaunais izaicinājumu vilnis. Katru nedēļu Viensviens.lv izvēlēsies vienu spēli un vienu komandu, kurai tiks izteikts izaicinājums uzveikt bukmeikerus un tikt pie lieliskas balvas – aktīvas atpūtas vai cita veida izklaides visai komandai!

Akcijas ietvaros pirmajā nedēļā izvēle bija kritusi uz vienu no B grupas komandām ”Koka kedas” no Limbažiem, kas pirms diviem gadiem triumfēja Vasaras līgas B grupā, kad startēja ar nosaukumu ”Impar Limbaži”. Komandas uzdevums bija ar vismaz 2 vārtu pārsvaru uzveikt pērnā gada čempioni ”Nujas.lv Intrex serviss”, taču spraigā cīņā tomēr cieta zaudējumu ar 5:6. Balvas tomēr netiek smādētas – ”Nujas.lv” jau otrdien, kad aizvadīs savu sekojošo spēli, tiks pie pārsteiguma balvas.  Interesanti nosacījumi bija arī pagājušās nedēļas izaicinājumam, kur A grupas ietvaros ”SB Moscow Never Sleeps’‘, kurai cīņā pret ”Ķekavas Bulldogiem” obligāti bija jāgūst vismaz 7 vārti, ko komanda arī paveica – panākums ar 7:5! Pirmsn nedēļas izaicinājums krita S jeb sieviešu grupas komandai ”Karstās Smiltis”, kura nespēja izpildīt doto uzdevumu uzveikt komandu ”ĶeRu”, taču nu laiks pienācis atkal B grupai. Šoreiz izaicinājums vērsts ”Miks Ar X” virzienā.

Esam pārliecināti, ka pērnās sezonas finālistu ”Miks Ar X” šī brīža pozīcija kopvērtējuma tabulā (B 3 grupā ieņem vien 5.vietu) nav objektīvs komandas spēku samēra rādītājs, līdz ar to, dodot papildus motivāciju pirmdienas vakara cīņai ar grupas favorīti RSU, totalizators ”Viensviens.lv” met savu izaicinājumu!

NEDĒĻAS IZAICINĀJUMS

Viensviens.lv izaicina komandu ”Miks Ar X”: ”Izcīniet uzvaru pirmdienas spēlē pret ”RSU” un kopīgi dosieties uz lāzera peintbola spēli Zelta boulingā*. Motivāciju dosim arī ”RSU” komandai – ja uzvarēsiet jūs, saņemsiet pārsteiguma balvu!”

* – Aktivitātē būs iespēja piedalīties tiem spēlētājiem, kas piedalīsies konkrētajā izaicinājuma spēlē. Totalizators ”Viensviens.lv” nodrošina vienas stundas lāzera peintbola spēli Zelta boulingā kādas darbadienas pēcpusdienā/vakarā.

”Jaunākās paaudzes aprīkojums. Spilgti noformēta arēna 200m^2 platībā, gaismas un skaņas specefekti.
Unikāla iespeja apvienot spēles azartu ar savstarpējās saskarsmes prieku. LASERMAXX pavadītais laiks apvienos jūsu kolektīvu, palīdzēs attīstīt tajā sacensību garu un tieksmi uzvarēt un izjust komandas garu.”

VIENSVIENS.LV IZAICINĀJUMI 2015

  • Izaicinājums Nr.3 – ”Karstās Smiltis” (uzvarēt komandu ”ĶeRu!”) – neizpildīts
    Izaicinājums Nr.2 – ”SB Moscow Never Sleeps” (gūt vismaz 7 vārtus spēlē pret ”Ķekavas Bulldogiem”) – izpildīts
  • Izaicinājums Nr.1 – ”Koka kedas/OC Limbaži” (uzvara ar +2 pret ”Nujas.lv-Intrex Serviss) –neizpildīts