5.nedēļas labākais spēlētājs Elvijs Jankovskis: ”Šī man ir Vasaras līgas pirmā, bet noteikti ne pēdējā sezona!”

5.nedēļas labākais spēlētājs Elvijs Jankovskis: ”Šī man ir Vasaras līgas pirmā, bet noteikti ne pēdējā sezona!”

Par florbola Vasaras līgas 5.nedēļas labāko spēlētāju kļuva Elvijs Jankovskis no B grupas komandas ”JagerTeam”, kas 5.nedēļas ietvaros izcīnīja divas svarīgas uzvaras cīņā par 1 .vietu B1 grupā. Tieši Jankovskis bija viens no galvenajiem panākumu kaldinātājiem un nelielā intervijā stāsta par komandas savas komandas sekmēm.

Jankovska pārstāvētā ”JagerTeam” komanda 5.nedēļas ietvaros izcīnīja divas uzvaras pār tiešajām konkurentēm cīņā par 1.vietu apakšgrupā FK ”Jūrmala” un ”Labi Būs!”. Jūrmalnieki tika uzveikti ar 7:5, savukārt baušķenieki – 12:11 pēcspēles metienos! Elvijs kopumā abos mačos guva 5 vārtus un izdarīja 4 rezultatīvas piespēles. Tieši tikpat punktus savāca viņa maiņas biedrs Kārlis Krastiņš, abiem esot pārliecinošiem komandas līderiem, līdz ar to nelielajā intervijā neizpalika jautājums arī par šo komandas biedru saikni.

– Ja nekļūdos, Vasaras līgā piedalies pirmo gadu. Kādi ir iespaidi par to?
– Tieši tā, šī man ir pirmā sezona un noteikti ne pēdējā. Manā skatījumā turnīrs ir ļoti labi organizēts un iedvesmojošs pasākums florbola cienītājiem. Brīvā dabā vienmēr ir paticis spēlēt, es jūtos kā zivs ūdenī, jo pamati florbolā tika apgūti tieši uz ielas – Aroniju ielas.

– JagerTeam komandai izdevies triumfēt B1 grupā. Kas tavuprāt bija galvenie faktori, ka tas izdevās?
– Galvenais faktors ”JagerTeam” panākumiem, manuprāt, ir mīlestība pret florbolu, labā humora sagatavotība un komandas gars – tas izveidojas ģērbtuvē un turpinās uz laukuma. Viens pret otru esam pozitīvi arī komandas iekšējā čatā feisbukā – arī tur humora netrūkst.

– Cīņa pret ”Labi Būs!” noteikti vēl ilgi paliks atmiņā, kad jums izdevās atspēlēt 6 vārtu deficītu, turklāt vārtus nesargāja pamata vārtsargs.. Vai arī pašam šī spēle palikusi atmiņā kā īpaša? Kas ļāva noticēt saviem spēkiem?
– Tā noteikti paliks atmiņā, spēle bija notikumiem bagāta un domāju, ka skatītājiem interesanta. Pie rezultāta 2:8 prasīju Kārlim (maiņas biedram Krastiņam, aut.): ”Domā nevaram atspēlēties? ” uz ko saņēmu atbildi ”Varam” un ar katriem komandas iemestajiem vārtiem vārds ”varam” auga ar vien lielāks, kas beigās pārņēma visu laukumu. Šīs spēles panākuma atslēga bija viens no šī brīža labākajiem spēlējošajiem vārtsargiem Kārlis Brants!

– Aizvadītajā nedēļā ne mazāk pelnījis tikt starp vērtīgākā spēlētāja kandidātiem bija arī tavs jau pieminētais maiņas biedrs Kārlis Krastiņš. Kā redzams statistikā, daļu komandas vārtu nokārtojāt tieši jūs divatā. Kā jums izveidojusies tik laba saikne?
– Kārli pazīstu jau sen, tiekamies ne tikai laukumā. Mēs ļoti labi saprotamies un tas atspoguļojas arī vārtu guvumos.

– Runājot par tavu MVP balvu, vai bija pārsteigums uzzinot, ka esi izvirzīts starp kandidātiem?
– Pēc komandas divām labām spēlēm s pieļāvu tādu domu. Šoreiz izdevās svarīgos brīžos pieņemt pareizos lēmumus. Paldies komandai, organizatoriem, un visiem ,kas atbalstīja!

– Vai BLINDSAVE produkcija tev būs kas jauns, vai tu jau lieto kādu no aksesuāriem?
– Ar ”Blindsave” produkciju esmu apmierināts. Lietoju kompresijas šortus, kurus uz svētkiem uzdāvināja mana draudzene Laura. Paldies, viņai! Šo produkciju varu ieteikt katram spēlētājam.

– Priekšā jūsu komandai izslēgšanas spēles un atliek sagaidīt 1/8 finālu. Kādi ir komandas mērķi?
– Mērķis mums visiem ir viens, uzvarēt Vasaras līgā un kopā labi pavadīt laiku. Savukārt, šobrīd komandas uzdevums ir uzvarēt katru nākamo kārtu.

Vēlreiz sveicam Elviju ar Vasaras līgas 5.nedēļas labākā spēlētāja godu!

Foto: Kristaps Ozoliņš

Florbola Vasaras līga trešo gadu pēc kārtas ar publisko balsojumu nosaka katras nedēļas labāko spēlētāju. Šosezon nedēļas labākais spēlētājs jeb MVP saņems kompresijas kreklu no BLINDSAVE.

Plašāk

Florbola Vasaras līgas 2015 labākie spēlētāji

3./4.nedēļa – Gints Klēģers (FBK Ķekava, A grupa)
2.nedēļa – Klāvs Andresons (Sharp Knifes, B grupa)
1.nedēļa – Ieva Jurkāne (”ĶeRu”, S grupa)