”Karstās smiltis” neuzvar ”Viensviens.lv” izaicinājumā

”Karstās smiltis” neuzvar ”Viensviens.lv” izaicinājumā

Piektdien, 17.jūlijā tika aizvadīta šīs Vasaras līgas nedēļas ”Viensviens.lv” izaicinājuma spēle, šoreiz par sarūpēto balvu no sporta totalizatora ”Viensviens.lv” cīnoties S grupas komandai ”Karstās Smiltis”. Līdz ar pamatīgu zaudējaumu 1:7 ”ĶeRu” dāmām, izaicinājumā uzvarēt tomēr neizdevās.

Sporta totalizatora sauklis ir ”Uzvarēt var ikviens”, ko simbolizē arī jaunais izaicinājumu vilnis. Katru nedēļu Viensviens.lv izvēlēsies vienu spēli un vienu komandu, kurai tiks izteikts izaicinājums uzveikt bukmeikerus un tikt pie lieliskas balvas – aktīvas atpūtas vai cita veida izklaides visai komandai!

Akcijas ietvaros pirmajā nedēļā izvēle bija kritusi uz vienu no B grupas komandām ”Koka kedas” no Limbažiem, kam sekoja A grupas vienība ”SB Moscow Never Sleeps”, savukārt šoreiz – S grupas komanda ”Karstās Smiltis”. Komandas uzdevums bija atgriezties uz panākumu takas un pārspēt vienu no grupas favorītēm ”ĶeRu”, par to tiekot apbalvotām ar izklaides braucienu atpūtas kuģītī ”Vecrīga” pa Daugavu. Šoreiz prognozes par spraigu spēli nepiepildījās – ĶeRu pārliecinoši dominēja un vien mača izskaņā pieļāva ”Karsto smilšu” goda vārtus, tādā veidā triumfējot ar 7:1. Lai nu kā, solīts tika pārsteigums arī ”ĶeRu” komandai par parādīto cīņas sparu, ko komanda arī saņems.

Foto: Kristaps Ozoliņš

Viensviens.lv izaicinājumi 2015

  • Izaicinājums Nr.3 – ”Karstās Smiltis” (uzvarēt komandu ”ĶeRu”) – neizpildīts
  • Izaicinājums Nr.2 – ”SB Moscow Never Sleeps” (gūt vismaz 7 vārtus spēlē pret ”Ķekavas Bulldogiem”) – izpildīts
  • Izaicinājums Nr.1 – ”Koka kedas/OC Limbaži” (uzvara ar +2 pret ”Nujas.lv-Intrex Serviss) –neizpildīts