”Viensviens.lv” izaicina S grupas komandu ”Karstās Smiltis” (Izaicinājums Nr.3)

”Viensviens.lv” izaicina S grupas komandu ”Karstās Smiltis” (Izaicinājums Nr.3)

Turpinot pirms 2 nedēļām uzsākto izaicinājumu sēriju, viens no florbola Vasaras līgas atbalstītājiem sporta totalizators Viensviens.lv arī šonedēļ piedāvā līdz šim nebijušu aktivitāti un intrigu rubrikā ”Viensviens.lv izaicina”, dodot iespēju tikt pie aktīvas atpūtas vai cita veida izklaides visai komandai! Trešajā nedēļā izaicinājums tiek S grupas komandai ”Karstās Smiltis”.

Sporta totalizatora sauklis ir ”Uzvarēt var ikviens”, ko simbolizē arī jaunais izaicinājumu vilnis. Katru nedēļu Viensviens.lv izvēlēsies vienu spēli un vienu komandu, kurai tiks izteikts izaicinājums uzveikt bukmeikerus un tikt pie lieliskas balvas – aktīvas atpūtas vai cita veida izklaides visai komandai!

Akcijas ietvaros pirmajā nedēļā izvēle bija kritusi uz vienu no B grupas komandām ”Koka kedas” no Limbažiem, kas pirms diviem gadiem triumfēja Vasaras līgas B grupā, kad startēja ar nosaukumu ”Impar Limbaži”. Komandas uzdevums bija ar vismaz 2 vārtu pārsvaru uzveikt pērnā gada čempioni ”Nujas.lv Intrex serviss”, taču spraigā cīņā tomēr cieta zaudējumu ar 5:6. Balvas tomēr netiek smādētas – ”Nujas.lv” jau otrdien, kad aizvadīs savu sekojošo spēli, tiks pie pārsteiguma balvas.  Interesanti nosacījumi bija arī pagājušās nedēļas izaicinājumam, kur A grupas ietvaros ”SB Moscow Never Sleeps’‘, kurai cīņā pret ”Ķekavas Bulldogiem” obligāti bija jāgūst vismaz 7 vārti, ko komanda arī paveica – panākums ar 7:5! Šonedēļ izaicinājums krīt S jeb sieviešu grupas komandai ”Karstās Smiltis”, kas kopvērtējumā ieņem augsto 2.vietu. Pagājušajā nedēļā dāmas negaidīti piekāpās grupas pastarītei ”Uz Grauda”, zaudējot ar 3:4. Lai vienu no vadošajām grupas komandām atkal nostādītu uz uzvaru takas, totalizators ”Viensviens.lv” nāk talkā ar savu izaicinājumu!

NEDĒĻAS IZAICINĀJUMS

Viensviens.lv izaicina komandu ”Karstās Smiltis”: ”Izcīniet uzvaru piektdienas spēlē pret ”ĶeRu!” un kopīgi dosieties izbraucienā pa Daugavu ar atpūtas kuģīti ”Vecrīga”, baudot Rīgas panorāmu*. Motivāciju dosim arī ”ĶeRu!” komandai – ja uzvarēsiet jūs, saņemsiet pārsteiguma balvu!”

* – Izbraucienā iespēja būs doties tām spēlētājām, kas piedalīsies konkrētajā izaicinājuma spēlē. Totalizators ”Viensviens.lv” nodrošina izbraucienu Rīgas panorāmas reisā kādā no darbadienām. Plašāk www.rivercruises.lv.

VIENSVIENS.LV IZAICINĀJUMI 2015

  • Izaicinājums Nr.2 – ”SB Moscow Never Sleeps” (gūt vismaz 7 vārtus spēlē pret ”Ķekavas Bulldogiem”) – izpildīts
  • Izaicinājums Nr.1 – ”Koka kedas/OC Limbaži” (uzvara ar +2 pret ”Nujas.lv-Intrex Serviss) –neizpildīts