Intervija ar 2.nedēļas labāko spēlētāju Klāvu Andersonu

Intervija ar 2.nedēļas labāko spēlētāju Klāvu Andersonu

Jūsu uzmanībai piedāvājam interviju ar florbola Vasaras līgas 2.nedēļas labāko spēlētāju Klāvu Andersonu, kurš šosezon pārstāv B grupas komandu ”Sharp Knifes”. Intervijā Klāvs stāsta par lēmumu spēlēt B grupā, balsojumu un saviem vasaras hobijiem.

Kopā ar Klāvu Andersonu nedēļas labākā spēlētāja balvai tika izvirzīti Eduards Stūre (FS Masters, A grupa), Niks Ķuzulis (RSU, B grupa) un Sintija Kalvāne (Lennenwarden/Ex’, S grupa). Tieši starp Niku un Klāvu balsojumā izvērtās vissīvākā cīņa, taču rezultātā ar 229 pret 200 uzvarēja Sharp Knifes spēlētājs. Balvā nedēļas labākajiem tiek kompresijas krekls no BLINDSAVE.

– Kādas bija pirmās emocijas, uzzinot, ka esi nedēļas labākais spēlētājs?
– Ka būšu nominēts par nedēļas MVP, to es biju gaidījis, jo spēlē “izšāvu pilnās lodes”. Protams priecājos, ka beigās arī tiku sabalsots.

– Šogad tavs klubs FK Rīga nestartē, tādēļ pārstāvi B grupas komandu ”Sharp Knifes”. Pastāsti, kā nolēmi pievienoties komandai un kādas emocijas pēc pirmajām cīņām B grupā?
– Tuvojoties vasarai, uzzināju, ka “FK Rīga” nepiedalīsies vasaras līga, tāpēc nezināju, vai vispār vēlos kaut kur citur spēlēt, jo laiks jau bija maz un komandas nokomplektētas. Pēc kāda laika saņēmu piedāvājumu no bijušā (nu jau tagadējā) Vasaras līgas komandas biedra Oskars Rumpes un piekritu dalībai. Komandā “Sharp Knifes” esmu spēlējis jau 2 sezonas Vasaras līgā, līdz ar to komandas biedri jau ir pazīstami.

– Kādi ir Jūsu komandas šīs sezonas mērķi – vairāk laba laika pavadīšana vai tomēr tiek domāts par medaļām?
– Kā komanda noteikti vēlamies apvienot gan labu laika pavadīšanu draugu lokā, gan pacīnīšanos par kādu vietu uz pjedestāla.

– Uzvara balsojumā par MVP – kam tajā ir galvenais nopelns?
– Lai arī neuzskatu šo par ideālāko veidu, kā noteikt labāko spēlētāju, lielākais paldies jāsaka draugiem un kompānijai, ar kuriem svinēju vasaras saulgriežus.

– Saki, vai Blindsave kompresijas krekls bija motivācija un vairoja vēlmi izcīnīt uzvaru balsojumā?
– Līdz pat šodienai nezināju vai būs balva un kāda būs balva, jo tas nebija mērķis. Lai arī izmantoju citu sporta zīmolu kompresiju kreklus, būs dota lieliska iespēja izmēģināt Latvijas izcelsmes ražojumu. Prieks!

– Kādi ir tavi vasaras hobiji vēl bez florbola?
– Lai arī man vasara ir tikai nesen sākusies, ikdienā spēlēju golfu un inline hokeju.

– Zināms, ka FK Rīga komandai sākušies fiziskās sagatavotības treniņi. Vai nesagādā problēmas tos apvienot ar startu Vasaras līgā?
– Lai veiksmīgi pabeigtu pirmo kursu augstskolā, tika iekavēti daudzi treniņi. Ja Vasaras līgu spēļu laiki sakritīs ar treniņu laikiem, priekšroka būs jādod treniņiem, kā tas jau sanāca 1. spēlē ( kad to nācās izlaist). Vēl arī pastāv iespēja fiziskos treniņus ”atstrādāt” citā laikā, kā to dara citi “FK Rīgas” spēlētāji, kas arī piedalās Vasaras līgā.

Vēlreiz sveicam Klāvu ar Vasaras līgas 2.nedēļas labākā spēlētāja godu!

 

Florbola Vasaras līga trešo gadu pēc kārtas ar publisko balsojumu nosaka katras nedēļas labāko spēlētāju. Šosezon nedēļas labākais spēlētājs jeb MVP saņems kompresijas kreklu no BLINDSAVE.

Plašāk