Florbola Vasaras līgas 3.nedēļas spēļu apskats

Florbola Vasaras līgas 3.nedēļas spēļu apskats

Saistībā ar Līgo brīvdienām, šonedēļ florbola Vasaras līgā tika aizvadītas vien divas spēļu dienas, taču tas neliedza florbolistiem laukumos aizvadīt gana intriģējošas un spraigas spēles. Jūsu uzmanībai piedāvājam nelielu  nedēļas apskatu, sniedzot uzsvarus uz būtiskākajiem notikumiem.

Ceturtdiena, 25.jūnijs

Kur tu esi, mans vārtsarg?
Vien 3.spēļu nedēļā ilggadējā Vasaras līgas dalībniece un aizvadītā gada B grupas fināliste Miks Ar X aizvadīja pirmos divus mačus, viena vakara ietvaros tiekoties ar ”TeamJager” un debitanti ”Vārmi”. Šoreiz ”pažarniekiem”, kas pēdējos gados vērtējama kā Vasaras līgas TOP komanda, sezona iesākās ne pa prātam – zaudējums gan TeamJager, gan Kuldīgas novada jauniešiem no komandas ”Vārme”. Uzreiz gan jāmin, ka ”Miks Ar X” vārtus sargāja Mārtiņš Lācis, kurš formāli dažādiem čempionātiem tiek pieteikts kā aizsargs, tiesa, arī TeamJager komandas situācija savstarpējā mačā bija līdzīga – vārtos devās laukuma spēlētājs Mārtiņš Rungainis..

S Lennenwarden/Ex’ 1:2 Optibet
B3 TeamJager 9:6 Miks ar X
B4 Oligarhi 3:12 Paw-J
B3 Vārme 7:4 Miks ar X

Piektdiena, 26.jūnijs

”ĶeRu” sāk ķert līderes, ”Špinātpunduram Ponijam” jāpamaina nosaukums..
Nedēļa tika noslēgta ar 4 mačiem, kuru ietvaros laukumā devās visu grupu komandas. Vispirms ”ĶeRu”, kā sastāvā spēlē 1.nedēļas labākā spēlētāja jeb MVP Ieva Jurkāne, ar 9:6 uzveica Prisma/L&L hokejistes.  Ņemot vērā, ka Jurkānes pārstāvētā komanda jau piedzīvojusi zaudējumu, uzvaras ir ļoti svarīgas, lai turpinātu cīņu par uzvaru grupu spēlēs, taču skaidrs, ka Sieviešu grupā lielākās intrigas vēl tikai priekšā. Dienas ietvaros nevar nepieminēt noslēdzošo maču, kur pērnā gada bronzas medaļnieki no ”Infolapas.lv” ar pārliecinošu 17:4 sagrāva Špinātpunduru Poniju. ”Ponijiem” šis bija trešais zaudējums šajā sezonā, turklāt zaudēto vārtu ailītē redzami jau 44 vārti. Ja komandas nosaukumā ir spēks, tad komandai ar steigu tas būtu jāmaina uz ko simboliski spēcīgāku kā ”Auzupārslu milzu Bifelis”. Bet ja bez jokiem – ”Poniju” spēkos ir iespējams mūs pārsteigt arī ar kādu sensāciju, ko arī novēlam!

S ĶeRu! 9:6 Prisma/L&L
A MMM 9:3 FS Masters
B3 DTG.lv 7:5 FK JeNo
B4 Infolapas.lv 17:4 Špinātpundurs Ponijs