A grupas čempioni saņems dāvanu čeku no NJflorbols.lv

A grupas čempioni saņems dāvanu čeku no NJflorbols.lv

Kā ierasts florbola Vasaras līgā, katras grupas labākā komanda jeb čempione saņem īpašu balvu. Arī šogad A grupu jeb Eliti atbalstīs mūsu uzticamais partneris, OXDOG oficiālais izplatītājs Latvijā – NJFlorbols.lv, kas uzvarētājiem dāvinās čeku 250 eiro vērtībā!

NJFlorbols.lv ir florbola veikals, kura mērķis ir ne tikai sagādāt pašu nepieciešamāko florbola spēlētājiem un faniem, bet arī attīstīt un celt florbola līmeni Latvijā un ārpus tās teritorijas.

OXDOG sponsorē pašreizējos Latvijas čempionus „Cēsu alus/Lekrings”, kā arī atbalsta citus Latvijas čempionāta klubus un individuāli atbalsta vairākus Latvijā pazīstamus un perspektīvus spēlētājus. Tāpat OXDOG aktīvi domā par jauno spēlētāju izaugsmi, jau sesto gadu jūnija izskaņā rīkojot OXDOG vasaras nometni Kocēnos.

Viens no pasaulē atpazīstamākajiem OXDOG zīmola poziconētājiem un atbalstītājiem spēlētājiem ir zviedru uzbrukuma superzvaigzne, Storvreta kluba spēlētājs Aleks Ruds (Alex Rudd), kurš augustā Latvian Open turnīra ietvaros viesosies Latvijā (redzams attēlā).

Papildus jau minētajam, sākot no jūnija līdz Vasaras līgas turnīra beigām visām Vasaras līgas komandām un to spēlētājiem būs iespēja iegādāties OXDOG jaunās sezonas florbola inventāru ar 25% atlaidi! To būs iespējams izdarīt www.njflorbols.lv vai www.lino.lv.

Kontakti:
SIA „NJ Florbols.lv”
Aveņu iela 3, Kocēni, Latvija
+371 29253419
info@njflorbols.lv