Intervija ar 1.nedēļas labāko spēlētāju Ievu Jurkāni

Intervija ar 1.nedēļas labāko spēlētāju Ievu Jurkāni

Jūsu uzmanībai piedāvājam interviju ar Vasaras līgas 1.nedēļas labāko spēlētāju Ievu Jurkāni no S grupas komandas ”ĶeRu”, kura par labāko tika atzīta publiskajā balsojumā.

Kopā ar Ievu nedēļas labākā spēlētāja balvai no BLINDSAVE tika izvirzīti Ainārs Anis (Nujas.lv-Intrex serviss), Armīns Timinskis (Labi Būs!), Toms Rutkis (TeamRR), Andrejs Puzinovskis (Nujas.lv-2) un Toms Bitmanis (SB Moscow Never Sleeps).

– Ieva, arī pērn pimajā nedēļā biji atzīta par labāko spēlētāju. Kam, tavuprāt, ir tajā lielākais nopelns?
– Veiksme un spēlēt vēlēšanās! Tomēr, lai tiktu atzīta par labāko spēlētāju, ir jātiek balsojumā, to izvēlas kāds cits ne es un mani atbalstītāji. Kopējais nopelns, ka ir uzvara, ir visos manos draugos un to palīdzība balsojot, kam patīk kā es spēlēju un ka es to vispār daru. (smaida)

– Šogad startē komandā ”ĶeRu”, kas pēc nosaukuma ir Vasaras līgas debitante, bet ko vari pateikt vairāk par to? Kā veidojāt sastāvu?
– Savācāmies meitenes, kas grib uzspēlēt pa vasaru arī florbolu. Nekāds īpašs sastāva veidošanas process nebija. Ceram uz debitantu veiksmi spēlēs!

– Kādi pirmie iespaidi par šī gada sezonu un kādi ir komandas mērķi?
– Šķiet, ka šogad organizatoriski varbūt nav padomāts par visām niansēm, jo nedaudz pietrūkst tās svētku sajūtas, ka aizej vasarā uzspēlēt florbolu, taču runājot par komandas mērķiem – piedalīties cīņā par uzvaru un uzvarēt!

– Sieviešu grupā spēlē 7 komandas – vai tik ievērojams komandu skaita pieaugums tevi pārsteidza?
– Patīkami, ka komandas ir vairāk, jo vairāk komandu, jo vairāk spēļu! Lielāks prieks ir par meitenēm, kuras ikdienā vairs nespēlē florbolu, bet pa vasaru skrien ar nūju rokā un dzenā bumbiņu pa laukumu. Cerams, ka kāda no meitenēm arī šogad pievienosies kādai komandai Latvijas čempionāta virslīgā.

lorbola Vasaras līga trešo gadu pēc kārtas ar publisko balsojumu nosaka katras nedēļas labāko spēlētāju. Šosezon nedēļas labākais spēlētājs jeb MVP saņems kompresijas kreklu no BLINDSAVE.

Plašāk