Nedēļas labākais spēlētājs saņems balvu no BLINDSAVE

Nedēļas labākais spēlētājs saņems balvu no BLINDSAVE

Florbola Vasaras līga trešo gadu pēc kārtas ar publisko balsojumu noteiks katras nedēļas labāko spēlētāju. Ar prieku paziņojam, ka šosezon nedēļas labākais spēlētājs jeb MVP saņems kompresijas kreklu no BLINDSAVE.

Florbola cienītāju vidū ir ierasts, ka Vasaras līga izceļas ne tikai ar spraigām un aizraujošām spēlēm svaigā gaisā, bet arī individuāli meistarīgiem spēlētājiem, kas regulāri par sevi atgādina un liek runāt pozitīvā nozīmē. Viens no šādiem veidiem ir balsojums par nedēļas labākā spēlētāja noteikšanai, kur no dažādām grupām tiek izvirzīti spēlētāji publiskajam balsojumam, kam savukārt seko līdzjutēju gala vārds portālā facebook.com. Priecājamies atklāt, ka šogad par katras nedēļas labākā spēlētāja sumināšanu rūpēsies pašmāju florbola inventāra ražotājs BLINDSAVE, kas plašu atpazīstamību guvis visā pasaulē, galvenokārt specializējoties vārtsargu inventāra ražošanā. BLINDSAVE jau vairākus gadus Vasaras līgas ietvaros sveic visu grupu labākos vārtsargus, taču šogad tiek sperts solis uz priekšu un pie vērtīgām balvām tiks arī laukuma spēlētāji! Kompresijas krekls, kādu saņems katras nedēļas labākais spēlētājs, ir viens no produktiem, kas lieliski noderēs jebkuras pozīcijas florbolistam.

Pirmās nedēļas labākā spēlētāja titula kandidāti tiks paziņoti otrdien, kad arī sāksies šīs sezonas pirmais balsojums www.facebook.com/Vasarasliga.

Vairāk par produktu lasi ŠEIT