Sākusies komandu pieteikšanās ”Florbola Vasaras līgai 2015”

Sākusies komandu pieteikšanās ”Florbola Vasaras līgai 2015”

Biedrība ”Florbola Attīstības aģentūra” informē, ka sākusies pieteikšanās ikgadējam turnīram”Florbola Vasaras līgai 2015”, kas šogad no 8.jūnija līdz 9.augustam risināsies pie Rīgas OSC.

Pieteikšanās šī gada Vasaras līgai turpināsies līdz 25.maijam.

Līdzīgi kā pērn, Vasaras līga risināsies pie Rīgas Olimpiskā Sporta centra, kas vasaras florbola baudītājiem par mājvietu kļuvis jau aizvadītajās 2 sezonās. Kā atzīst gan aizvadīto gadu dalībnieki, gan organizatori, dažādos aspektos turnīra esamība tieši šajā vietā atvieglo un veicina sekmīgāku tā norisi, kā, piemēram, ērtas un plašas ģērbtuves, kā arī pats svarīgākais – nepieciešamības gadījumā spēles var aizvadīt iekštelpās.

Šogad Vasaras līgā komandām būs iespēja izvēlēties un pieteikt dalību kādā no sev atbilstošākajām grupām. Vīriešu konkurencē būs iespēja startāt A (Elites) vai B grupā (ar īpašiem ierobežojumiem uz ELVI florbola līgā spēlējošiem florbolistiem), savukārt dāmu sacensībām tiks veidota S jeb Sieviešu grupa.

Salīdzinot ar pērno gadu, dalības maksa komandām palikusi nemainīga – 280 Eur. Sīkāka informācija un turnīra nolikums atrodams mājaslapā www.vasarasliga.lv.

NOLIKUMS

REĢISTRĀCIJA