VITAMINERAL WATER ”Pozitīvo mirkļu fotokonkursā” uzvar RJTC/L&L komandas piramīda

VITAMINERAL WATER ”Pozitīvo mirkļu fotokonkursā” uzvar RJTC/L&L komandas piramīda

Vakar vakarā tika slēgts publiskais balsojums VITAMINERAL piedāvātajam pozitīvo mirkļu fotokonkursam, kam sekoja balsu apkopošana, to summēšana ar AS ”Cēsu alus” pārstāvju vērtējumu un, visbeidzot, arī uzvarētāju noteikšana. Par šī gada fotokonkursa uzvarētāju tiek atzīta RJTC/L&L komandas iesūtītā fotogrāfija ar atraktīvu piramīdu, taču nenovērtēta nepaliek arī 2.vietā ierindotā Ķekavas Dāmu pozitīvā bilde.

Pēc spraigā balsojuma, kurš risinājās vienlaicīgi draugiem.lv/vasarasliga un facebook.com/vasarasliga, noskaidrojās, ka par publiskā balsojuma uzvarētāju kļūst Sieviešu grupas komandas RJTC/L&L iesūtītā bilde ar atraktīvo piramīdu, kopumā saņemot 285 balsis. Otro vietu pēc balsu skaita iegūst viena no Ķekavas Dāmu iesūtītajāmm fotogrāfijām (245), savukārt 3. un 4.vietā ierindojās attiecīgi cita RJTC/L&L un Ķekavas Dāmu iesūtītās bildes (76 un 74 balsis). Gala korekcijas vietu sadalījumā ieviesa AS ”Cēsu alus” pārstāvju vērtējums, kas 1.vietu piešķīra Ķekavas Dāmu 2.bildei, savukārt 2.vietā ierindojās publiskā balsojuma favorīte, līdz ar to tiekot atzītai par šī konkursa lielo uzvarētāju!

1.un 2.vietas bilžu iesūtītāji, proti, komandas RJTC/L&L un Ķekavas Dāmas tiks sveiktas ar pārsteiguma balvām no ”Cēsu alus” (par balvu saņemšanu tiks informēti komandu pārstāvji). Florbola Vasaras līgas organizatori un ‘’Cēsu alus’’ pārstāvji saka lielu paldies visiem bilžu iesūtītājiem par atsaucību.

1. vieta
”Team building @vasarasliga #florbolavasara #vitamineral” (@LnL_hockey)
285 balsis (1. vieta) + ”Cēsu alus”  balsojums (2. vieta) = 3 punkti

2. vieta
”Mums ĻOTI garšo “Cēsu alus” pēc LIELSIKAS uzvaras @vasarasliga !!! #pozitivi #florbolavasara #vitaminera”  (@Kekavas_damas)
72 balsis (5. vieta) + ”Cēsu alus”  balsojums (1. vieta) = 6 punkti

3. vieta
”Mums ļotin patīk spēlēt @vasarasliga !!! #pozitivi #florbolavasara #vitaminera #cesuAlus”  (@Kekavas_damas)
245 balsis (2. vieta) + ”Cēsu alus”  balsojums (5. vieta) = 9 punkti

Pārējās VITAMINERAL pozitīvo mirkļu fotokonkursa finālbalsojuma bildes iespējams apskatīt šeit.