Nujas.lv-Intrex serviss triumfē B grupas finālā

Nujas.lv-Intrex serviss triumfē B grupas finālā

Trešdien, 6.augustā par jauno florbola Vasaras līgas B grupas čempioni kļuva ”Nujas.lv-Intrex serviss”, kas finālā ar 8:4 uzveica pērnās sezonas vicečempionus ”Miks Ar X/WESS motors”. 3.vietu šogad izcīnīja”Infolapas.lv”, cīņā par bronzas medaļām ar 11:6 uzveicot ”Jadberg”.

Cīņā par 3.vietu jau pirmajā spēles minūtē rezultātu atklāja Infolapas.lv, kam sekoja vēl vairāki ātri vārti. Iespējams, veiksmīgākā diena nebija ”Jadberg” vārtsargam Ģirtam Vaitužim, taču tajā pašā laikā arī laukuma spēlētāji nespēja vairākkārt pārspēt pretinieku vārtsargu Edgaru Ošiņu, tai skaitā nerealizējot arī soda metienu, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar drošu Infolapas.lv vadību 5:1. Lai arī ambiciozi un uz pārsteigumiem spējīgi, šoreiz Jadberg nespēja sarūpēt pārsteigumu un pārliecinošu triumfu cīņā par B grupas 3.vietu guva Infolapas.lv – 11:6. Jāpiemin, ka spēles gaitā papildus spriedzi un intrigu radīja spēles informators, kurš ziņoja par Jadberg komandas aizsarga Krišjāņa Zepa tuvo stāvokli sezonas rezultatīvākā spēlētāja balvai, līdz kam gan beigās pietrūka 1 rezultativitātes punkts. Šajā spēlē labākais spēlētājs Infolapas.lv rindās bija Kārlis Kvāls, savukārt Jadberg – Andrejs Apončiks.

Lielajā finālā tikās izslēgšanas spēļu turnīru pārliecinoši aizvadošā Nujas.lv-Intrex serviss un pērnās sezonas vicečempione Miks Ar X/WESS motors. Likumsakarīgi, ka miksieši lūkoja šogad soli spert uz augšu un komandu nekas cits neinteresēja kā vienīgi zelts, taču spēcīgais Nujas.lv-Intrex serviss sastāvs ar tādiem spēlētājiem kā Pēteris Freimanis, brāļi Ainārs un Jānis Aņi, Jānis Larionovs, kā arī ”Dinamo Rīga” treneris Artis Ābols ar dēlu Rodrigo vērtējams kā pietiekami konkurētspējīgs, lai B grupas čempions pirms cīņas būtu teju neprognozējams. Tas atspoguļojās arī spēlē, kad pirmais puslaiks noslēdzās ar spraigu 2:2. Jāpiebilst, ka lielo noraidījumu 2+10 par nesportisku uzvedību izcieta Artis Ābols, taču pēc došanās laukumā bija neapturams – tandēmā ar dēlu Rodrigo tika gūti vairāki bezatbildes vārti, kas pakāpeniski stiprināja viņu pozīcijas zelta medaļām. Vien tuvojoties spēles beigām Miks Ar X/WESS motors guva divus ātrus vārtus (4:7), taču bija skaidrs, ka tas ir krietni par vēlu, lai pacīnītos par uzvaru. Punktu spēlei pielika Ainārs Anis ar metienu tukšos vārtos pēdējā sekundē, līdz ar to par jaunajiem B grupas čempioniem kļūstot Nujas.lv-Intrex serviss – 8:4!

Pēc finālspēles tika sveikti arī turnīra individuālo balvu saņēmēji. Par labāko vārtsargu tika atzīts Infolapas.lv pārstāvis Edgars Ošiņš, labākais aizsargs Krišjānis Zeps (Jadberg), savukārt labākā uzbrucēja godā tika Pēteris Freimanis (Nujas.lv-Intrex serviss). Rezultatīvākais spēlētājs šosezon bija Jānis Strupis, kurš savas komandas Sharp Knifes rindās iespēja 32 rezultativitātes punktus (22+10). Visi saņēma balvas no florbola inventāra veikala Nujas.lv.

Tam, protams, sekoja turnīra laureātu sveikšana ar tradicionālajām medaļām, kausu un šampānieti. Tāpat katra no komandām saņēma dāvanu kartes no Nujas.lv, taču vērtīgākā balva, proti, dāvanu čeks 200,- Eur vērtībā tika čempionei Nujas.lv-Intrex serviss! Florbola Vasaras līgas organizatori saka lielu paldies Ādažu čipsiem un Nujas.lv, kas visas vasaras garumā rūpējās ar B grupas labāko spēlētāju balvu nodrošinājumu.