B grupas zeltu dalīs Miks Ar X/WESS Motors un Nujas.lv-Intrex serviss

Vakar ar spraigām un aizraujošām pusfināla cīņām tika noskaidrotas tās komandas, kas florbola Vasaras līgā cīnīsies par B grupas zelta medaļām. Otro gadu pēc kārtas finālā iekļūst Miks Ar X/WESS Motors, šoreiz izaicinājumu metot Nujas.lv-Intrex serviss florbolistiem. Par 3.vietu cīnīsies Jadberg un Infolapas.lv.

Pirmajā pusfinālā Nujas.lv-Intrex Serviss, kas 1/8 finālā un 1/4 finālā izslēdza abas JagerTeam komandas, ar 8:5 pārspēja arī ”Jadberg” apvienību. Pirmajā puslaikā nūjas spēja panākt 5:1 vadību, taču ”Jadberg” spēja atgriezt intrigu, 10 minūšu laikā pievelkot līdz 4:6. Beigās gan veiksmīgāk prata nospēlēt pirmie, līdz ar to izcīnot drošu uzvaru, grantējot vietu lielajā B grupas finālā.

Otrs pusfināls aizritēja ar Miks Ar X/WESS motors un Infolapas.lv spēkošanos. Atšķirībā no pirmās spēles, šeit pēc 1.puslaika intriga ne mirkli nebija zudusi, komandām dodoties atpūtā pie rezultāta 1:1, taču, iespējams, spēles lūzums sekoja uzreiz pēc tā – Miks Ar X pamanījās nepilnu divu minūšu laikā gūt 3 bezatbildes vārtus, līdz ar to atlikušajā laika liekot pretiniekam lieki nervozēt, kas pie vēlama rezultāta komandu nenoveda – otro gadu pēc kārtas finālā iekļuva Miks Ar X/WESS motors, izcīnot uzvaru ar 8:4.

B grupas medaļu komplekti tiks dalīti un, protams, lielā balvas ieguvēji no Nujas.lv tiks noskaidroti jau šovakar. Cīņa par 3.vietu risināsies pl. 19:30, savukārt lielais fināls – 20:30.