Balsojums: Nosaki 7.nedēļas labāko spēlētāju (izvirzīti 5 kandidāti)

Balsojums: Nosaki 7.nedēļas labāko spēlētāju (izvirzīti 5 kandidāti)

Aicinām balsot par florbola Vasaras līgas 7.nedēļas (28.07.-01.08.) labākā spēlētāja kandidātiem, kā rezultātā tiks noteikts jaunā un unikālā dzēriena TATRATEA balvas ieguvējs.

Vasaras līgas 7.nedēļas labākā spēlētāja balvai tiek izvirzīti 5 kandidāti.

Artis Savins (Jadberg)
Arta Savina pārstāvētā B grupas komanda Jadberg ir viena no tām 8, kas turpina cīņu par čempiona titulu. Tieši pateicoties Savina lieliskajai spēlei aizvadītajā nedēļā Jadbeg izdevās pārvarēt gan 1/16 finālu, gan 1/8 finālu. Vispirms ar 8:6 tika uzveikta Paw-j UPB, Savinam atzīmējoties ar 1+4, savukārt pēc tam ar 8:5 krita arī FS Masters JR – šajā spēlē Arta kontā hattrick (3 gūti vārti) un rezultatīva piespēle.

Elvis Holsts (Labi Būs!)
Retu reizi nedēļas labākā spēlētāja balvai tiek izvirzīts vārtsarga pozīcijas spēlētājs, taču šonedēļ tas ir noticis – šādā godā ticis ”Labi Būs!” vārtsargs Elcis Holsts. Lai arī komanda diemžēl no turpmākas cīņas jau izstājusies (zaudējums 1/8 finālā pret Infolapas.lv 4:5), Elvis lielisku sniegumu demonstrēja pret Nujas.lv-2, kur pamanījās atvairīt 27 no 29 pretinieku metieniem, palīdzot savai komandai ar 8:2 svinēt pārliecinošu uzvaru. Jāsaka, ka arī zaudētajā 1/8 fināla spēlē Elvis demonstrēja ne mazāk iespaidīgu spēli – tverti tika 26 pretinieku metieni, kas, salīdzinot ar vidējo Vasaras līgas spēles rādītāju, ir augsts rezultāts.

Jānis Novikovs (AFK)
AFK komanda, līdzīgi kā Labi Būs!, no turpmākās cīņas izstājās 1/8 finālā, kad kapitulēja Miks ar X/WESS motors (2:12). Novikovs nedēļas labākā spēlētāja balvai gan izvirzīts pateicoties citai cīņai – 1/16 finālā ar 9:4 tika uzveikta komanda Coyoti, kas jau pēc tās spraigā sižeta vērtējama kā viena no dramatiskākajām visā sezonā. Jāņa precīzie raidījumi spēles pirmajā pusē ļāva AFK saglabāt intrigu, kā arī spēles izskaņā tieši Novikovs lika treknu punktu – kopumā viņa kontā 4 vārti un 1 rezultatīva piespēle, kā arī nedrīkst aizmirst vienu no diviem komandas vārtu guvumiem sekojošajā astotdaļfināla spēlē.

Jānis Larionovs (Nujas.lv-Intrex serviss)
Nujas.lv-Intrex Serviss šonedēļ divas reizes sarūgtināja ”Jauniešu izlaidības un morālā regresa novēršanas biedrības” komandas – TeamJager un JagerTeam. Vispirms ar 10:5 1/8 finālā tika uzveikta JagerTeam, savukārt sekojošajā mačā jau 1/4 fināla ietvaros uzveikta tika arī TeamJager ar 6:2. Abos šajos mačos ar ievērojamu rezultativitāti atzīmējās Jānis Larionovs – kopā viņam 6 vārti pret abām komandām, kas kopumā visizteiktāk kaldināja Nujas.lv-Intrex Serviss iekļūšanu starp TOP 8 komandām.

Mārtiņš Lapsiņš (Infolapas.lv)
Ar iekļūšanu jau minētājā TOP8 jeb 1/4 finālā var lepoties arī Infolapas.lv, kas spraigā 1/8 fināla spēlē ar 5:4 pārspēja Labi Būs! Šajā spēlē ar 1+2 izcēlās Mārtiņš Lapsiņš, tai skaitā esot uzvaras vārtu autoram spēles pēdējās sekundēs!

Balsot par Vasaras līgas 7.nedēļas labākajiem kandidātiem iespējams līgas draugiem.lv (www.draugiem.lv/Vasarasliga) līdz otrdienas pulksten 18:30.

Vairāk par nedēļas labākā spēlētāja balvu TATRATEA.