VITAMINERAL WATER foto konkurss – sācies publiskais balsojums!

VITAMINERAL WATER foto konkurss – sācies publiskais balsojums!

Vasaras līga sadarbībā ar šīs sezonas oficiālo dzērienu VITAMINERAL WATER piedāvā pozitīvo mirkļu fotokonkursu. Bilžu iesūtīšanas periods ir noslēdzies, sekojot publiskajam balsojumam vienas nedēļas garumā. Fināla balsojumam izvirzītas 8 labākās un atbilstošākās bildes.

Vairāk kā divas nedēļas ikvienam bija iespēja dalīties ar saviem šīs Vasaras līgas sezonas pozitīvākajiem foto mirkļiem sociālajā tīklā Twitter vai iesūtot tos uz e-pastu.  Pēc bilžu saņemšanas un apkopošanas tika izvirzītas 8 labākās bildes publiskajam balsojumam, kas līdz pat 6.augusta vakaram turpināsies mūsu draugiem.lv un facebook.com lapās.

Kā minēts, balsojums ilgs vienu nedēļu un, summējot ar ”Cēsu alus” pārstāvju vērtējumu (vērtējuma īpatsvars 50/50), jau nākošajā dienā, 7.augustā tiks paziņoti konkursa uzvarētāji!

Balvas saņems ne tikai pašu populārāko bilžu iesūtītāji, bet arī kāds no balsotājiem – konkursa rīkotāji izlozēs vienu no balsojuma dalībniekiem, kurš būs nospiedis ”like” vai ”patīk” konkursa pašai populārākajai bildei.

BALSOJUMS:

Draugiem.lv
Facebook.com