Intervija ar 5.nedēļas labāko spēlētāju Imantu Lastovski

Intervija ar 5.nedēļas labāko spēlētāju Imantu Lastovski

Atgādinām, ka par florbola Vasaras līgas 5.nedēļas labāko spēlētāju publiskajā balsojumā tika atzīts Imants Lastovskis no A grupas komandas Jelgavas novads. Jūsu uzmanībai piedāvājam nelielu interviju ar nedēļas labākā spēlētāja balvas no Tatratea saņēmēju.

– Sveicu ar nedēļas labākā spēlētāja balvu! Kā kopumā vērtē līdzšinēji aizvadīto sezonu?
– Paldies, pagaidām tā ir izdevusies, bet jāatceras, ka svarīgākās spēles vēl ir tikai priekšā.

– A grupas regulārais turnīrs noslēgts augstajā 2.vietā. Vai ar rezultātu esat apmierināti?
Salīdzinot sastāvus uz papīra, neviens nebūtu tik pārdrošs, lai pirms sezonas mūs ierindotu 2. vietā, tāpēc domāju, ka tas ir augsts sasniegums.

–  Kura no spēlēm visspilgtāk palikusi atmiņā?
– Pirmā spēle, kurā tikāmies ar ”Rīgu”. Paskatoties uz sastāvu pretiniekiem likās, ka tikai brīnums ļautu šo spēli nospēlēt kaut līdzīgi, bet šoreiz nebija vajadzīgs brīnums, pietika ar to, ka pretinieki mūs nenovērtēja.

– Jautāšu arī tev – dalība Vasaras līgā priekš Tevis ir uztverama kā gatavošanās jaunajai sezonai vai brīvā laika pavadīšana?
– Gan viens, gan otrs, jo A grupā spēlētāju meistarības līmenis ir pietiekoši augsts, lai tas būtu kārtīgs treniņš. Tā kā lielākā daļa no mums nav spēlējuši augstākajā līgā, tad šādas spēles dod iespēju sākt pielāgoties ātrumam kāds būs nākamajā sezonā. Protams, ir jāsaprot, ka vasarā, saulītē ne visi spēlēs ar 100% atdevi..

– Vai bez dalības Vasaras līgā vēl kā aktīvi sporto vasarā?
– Lielos vilcienos spēlēju visu, bet tā mazliet nopietnāk uzspēlējām Ghetto florbolu, kam diemžēl tagad pietrūkst laika, un laicīgi sākam gatavoties jaunajai Latvijas čempionāta sezonai.

– Jautājums par balsošanu – zināms, ka par uzvaru balsojumā sīvi cīnījies ar Rodrigo Ābolu. Pastāsti, kas bija galvenie spēki, lai savāktu vairāk balsu?
– Galvenie spēki bija komandas biedri un ģimene, kas veicināja balsošanu. Jāatzīst, ka pats noslēgumu nemaz neredzēju, jo vadīju treniņu, pēc treniņa bija vairāki sms par to, ka iet ļoti līdzīgi un ka finiša spurtā esmu uzvarējis. Nosmējos un teicu paldies. Reklāma ir vajadzīga, bet man liekas, ka būtu pareizāk, ja labāko spēlētāju nosauktu organizatori. Bet nu ne man par to spriest.

Kopā ar Imantu Lastovski florbola Vasaras līgas 5.nedēļas labākā spēlētāja titula publiskajam balsojumam tika izvirzīti Rodrigo Ābols (Nujas.lv-Intrex serviss), Dina Štāle (LAbās), Zanda Bergmane (Ex’) un Jānis Boroduška (Miks ar X/WESS motors).

Nedēļas labākais spēlētājs saņem balvu no TATRATEA. Tas ir unikāls tējas liķieris, kas ir bagātināts ar augu un augļu ekstraktiem. Tā izcelsme ir meklējama Slovākijas sirdī – Tatros. Vairāk par šo dzērienu iespējams uzzināt šeit.