Intervija ar 6.nedēļas labāko spēlētāju Aivi Hammeru

Intervija ar 6.nedēļas labāko spēlētāju Aivi Hammeru

Florbola Vasaras līgas sezona jau noslēgusies, taču vēl aizvien sabiedrībā dzirdamas atsauksmes par kārtējo, lielisko turnīru, kas arī šogad ikvienam sagādāja plašu emociju virpuli. Arī mums ir iemesls atgriezties spraigo spēļu emociju sajūtās, piedāvājot interviju ar Vasaras līgas 6.nedēļas labāko spēlētāju Aivi Hammeru.

Kā allaž, intervija notika pēc sportista sekojošās nedēļas pirmās spēles, taču šoreiz sanāca, ka šī spēle bija tieši lielais A grupas fināls. Tajā Aivja pārstāvētā komanda SB Moscow Never Sleeps piekāpās FK Rīga komandai ar 4:5, līdz ar to neizdodoties kļūt par Vasaras līgas čempioniem. Ņemot vērā, ka spēle ritēja ļoti spraigi līdz pat beigu sirēnai, emocijas vēl apbalvošanas laikā SB Moscow Never Sleeps spēlētājiem nevarēja būt tās pacilātākās, tādēļ šoreiz intervijas norise tika atlikta uz nākošo dienu.

Vasaras Līga noslēgusies – rezultātā sudrabs, kas tomēr nozīmē zaudējumu finālā. Saprotams, ka tas komandai pozitīvas emocijas nevairo, taču kā kopumā vērtē aizvadīto šī gada Vasaras līgas sezonu?
– Šo 7 nedēļu laikā emocijas bija lieliskas, jo katra spēle tika gaidīta ar nepacietību. Esam draugu kompānija, kas jau kārtējo gadu spēlē Vasaras līgas turnīrā. Mums tā ir lieliska iespēja uzspēlēt florbolu ar draugiem un uzturēt sevi fiziski labā formā starpsezonas laikā. Vēlos teikt paldies organizatoriem, komandas biedriem, skatītajiem un pretiniekiem par interesantajām cīņām laukumā.

Runājot par nedēļas labākā spēlētāja balvu, tu esi tikai otrais spēlētājs no A grupas, kurš saņem šādu balvu. Vai to biji ievērojis?
– Godīgi sakot nebiju ievērojis šādu faktu, bet patīkami, ka izdevās uzvarēt, jo balva likās ļoti interesanta un tagad pie parējām trofejām ieņem goda vietu. (smaida)

Kā komanda gatavojās finālam? Vai darījāt ko īpašāku kā parasti?
– Viss bija kā parasti – norunājām spēlēt florbolu priekš sevis, tāpat kā to darījām grupu cīņās. Pietrūka beigās sportiskās veiksmes pretinieku vārtu priekšā, kaut arī jāatzīst, ka pašiem paveicās arī savā laukuma pusē. Zaudēts labā cīņā, tāpēc pārdzīvot nav par ko, vēl jo vairāk, ka tas ir SB Moscow Never Sleeps pastāvēšanas laikā pirmais fināls Vasaras līgā, tad jebkurā gadījumā solis ir sperts uz augšu.

Vēlos dzirdēt arī tavu viedokli – kādas bija emocijas spēlēt pie Rīgas Olimpiskā Sporta centra? Vai patika?
– Patika, pat ļoti! Biju gaidījis, ka būs kaut kā sliktāk, taču biju patīkami pārsteigts par turnīra organizētību pie Rīgas Olimpiskā centra. Jā, Lido bija izveidojusies tāda kā Vasaras līgas “aura”, taču nekas nav mūžīgs un pārmaiņas šajā gadījumā sliktu lomu nenospēlēja. Pēc spēlēm varēja cilvēcīgi nomazgāties bez “sirds klapēm” aukstā ūdens dēļ, (smejas)  īsāk sakot – arī pie Rīgas Olimpiskā centra bija teicama atmosfēra florbola spēlēšanai.

Zināms, ka komanda spēlēs arī Ghetto Games festivālā. Ar kādu mērķi turp dosieties? (piebilde: intervija notika ceturtdien)
– Jā, startēsim Ghetto Games festivālā 10.augustā ar nosaukumu #6401, kur vietu nopelnījām regulāri piedaloties Ghetto Floorball turnīros Grīziņkalnā. Mērķis ir uzvarēt, jo savādāk neredzu jēgu doties uz Ventspili. Ja gribētos doties vienkāršā atpūtas braucienā, tad nūjas arī tiktu atstātas mājās.

Ko vēl dari vasarā? Šķiet florbols no brīvā laika aizņem ievērojamu daļu..
– Jā, ārpus darba šobrīd laika ir ļoti maz, jo, lai arī ir vasara, daudz laika pavadu spēlējot florbolu. Tā arī draugu lokā pārsvarā atpūšamies – braukājot, skrienot, metot. Paskaitīju un sanāca, ka šovasar piedalos 4 vasaras turnīros – Vasaras līga ar SB Moscow Never Sleeps, Arkādija parkā ar Talsi/Triobet, Talsu novada čempionātā ar Triobet un regulāri viesi esam arī Grīziņkalna Ghetto Floorball ar #6401.

Noslēgumā vēlreiz par nedēļas labākā spēlētāja balvu un konkrēti par balsošanu – par tevi tika balsots ļoti daudz, turklāt tika uzstādīts pat draugiem.lv/vasarasliga rekords. Kā tika organizēta balsošana?
– Tikko uzzinājis, ka esmu izvirzīts šādai nominācijai, painteresējos par lielo balvu. Tad arī nolēmu veikt nelielu “afēru” sociālajos tīklos, sūtot vēstules saviem draugiem, paziņām, radiem. Piegāju tam radoši un izdomāju, kā panākt, lai cilvēki šo vēstuli vispār atver un izlasa, jo vēstules ar tekstiem “lūdzu nobalso” utt lielākoties lasītas netiek. Tāpēc vēstules sūtīju ar virsrakstu “es atradu Tavu pasi” un acīmredzot tas nostrādāja, kā arī saņēmu patīkamas atsauksmes no cilvēkiem par šāda veida spamu cēla mērķa labā.

Paldies un lai tev veiksmīga atlikusī vasaras daļa!
– Paldies! Vēlējos vēl teikt lielu PALDIES organizatoriem, komandām, tiesnešiem un skatītājiem par turnīru, atmosfēru un tiekamies noteikti arī nākošvasar!

Nedēļas labākais spēlētājs saņem balvu no TATRATEA.

TATRATEA ir unikāls tējas liķieris, kas ir bagātināts ar augu un augļu ekstraktiem. Tā izcelsme ir meklējama Slovākijas sirdī – Tatros. Vairāk par šo dzērienu iespējams uzzināt šeit.