B grupā bronza FS Masters, S grupā – Ķekavas Bulldogs

B grupā bronza FS Masters, S grupā – Ķekavas Bulldogs

Ceturtdienas vakarā no paredzētajiem trīs mazajiem fināliem diemžēl notika tikai divi. Iemesls? Retorisks jautājums. Prognozējami-neprognozējamie laika apstākļi liek pielāgoties, bet jāpateicas centīgajai organizatoru brigādei , kuri tomēr spēja sagatavot laukumu spēlēm un komandu spēlētājiem, kuri bija gatavi cīnīties, neskatoties uz lielo gaisa mitrumu un ne tik labvēlīgiem un drošiem apstākļiem lai spēlētu.

Spēlē par 3.vietu B grupā sacentās „Miks ar X” un „FS Masters”. Šīs komandas turnīra priekšsacīkstēs spēlēja vienā apakšgrupā. Lai arī „FS Masters” bija uzvarējuši savstarpējā spēlē (6:2), play-off augstāku vietu tomēr ieņēma „Miks ar X”. Abu komandu sastāvi šai spēlei nebija tie labākie. „Miks ar X” palīdzēt nevarēja Gatis Miglāns un traumu guvušais līderis Lauris Lancmanis, bet „FS Masters” nācās iztikt bez aizsarga Kārļa Zara un uzbrucēja Eduarda Stūres. Spēli labāk sāka „FS Masters”, kuru līderis Edžus Ceriņš lieliski demonstrēja komandas „vilcēja” statusu un guva vairākus svarīgus vārtus. Taču arī nedaudz vairāk pieredzējušie „Miks ar X” turēja līdzi un pirmais periods noslēdzās neizšķirti – 3:3. Ļoti veiksmīgi otro periodu sāka „FS Masters”, nepilnu četru minūšu laikā gūstot trīs vārtus un iegūstot diezgan solīdu pārsvaru – 6:3. Vairāk kā 10 minūtes nosacīti nenotika nekas, bet spēles izskaņā gados jaunākie sāka pieļaut kļūdas un „Miks ar X” pietuvojās līdz 6:5. Tomēr tas bija viss, kam pietika spēka un spēle noslēdzās laimīgi „FS Masters” komandai. Arī iepriekšējā sezonā šī komanda spēlēja par 3.vietu, taču piekāpās. Tātad – solis uz augšu! Pēc spēles ar medaļām un kausu tika apbalvota uzvarētāju komanda, kā arī pasniegta balva B grupas labākajam aizsargam. Par tādu tika atzīts Miķelis Dravnieks no „FS Masters” un viņš saņēma dāvanu karti no turnīra atbalstītājiem SPORTLAND.

Sieviešu grupas spēlē par 3.vietu tikās „KoMix” un „Ķekavas Bulldogs”. Varētu teikt, ka šis bija Ķekavas komandu duelis un, kā jau tādās reizēs pieklājas, bija sagaidāma principiāla un ļoti sīva cīņa. Un tā tas tiešām arī notika! Zemās gaisa temperatūras un lielā gaisa mitruma dēļ spēles laukums aprasoja un bija kļuvis nedrošs, taču abas komandas nolēma spēlēt. Kad nospēlēta bija viena minūte, pirmo triecienu deva „Ķekavas Bulldogs”. Inga Ametere izvirzīja vadībā savu komandu un norādīja, ka buldogi netaisās uzņemties spēles pastarīšu lomu. Vēl pēc sešām minūtēm pārsvaru dubultoja Līga Vancāne. Ar šādu rezultātu -2:0, noslēdzās 1.periods. Otrā perioda vidū vēl vienus vārtus gūst Līga Vancāne un rezultāts kļūst jau 3:0. Kas gan to būtu gaidījis? „Ķekavas Bulldogu” pašaizliedzīgā cīņa aizsardzībā un lieliskā vārtsardzes Jogitas Gindras spēle radīja ļoti lielas problēmas „KoMix”. Taču viņas nepadevās, uzbruka, meta…ticēja. Kristīnes Ēvaldes un Elīzas Bērziņas gūtie vārti ļāva cerēt uz izglābšanos, jo jāspēlē bija vēl 3 minūtes. Taču tad lielisks izrāviens izdevās Zanei Zeļeņinai, kura atjaunoja divu vārtu pārsvaru. „KoMix” pēdējā minūtē nomainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju un 6 sekundes līdz 2.perioda beigām guva trešos vārtus. Taču, lai atspēlētos, laika bija par maz. Līdz ar to par LIDO Vasaras Līgas Sieviešu grupas 3.vietas ieguvējām kļuva „Ķekavas Bulldogs”.

Lielisks panākums, kas komandai noteikti dos arvien lielāku pārliecību par saviem spēkiem un stimulu turpināt attīstīties. Pēc spēles uzvarētāju komanda saņēma bronzas godalgas un kausu, kā arī balvu no SPORTLAND saņēma turnīra labākā vārtsardze Zane Veidenbauma.

Ņemot vērā ceturtdienas pieredzi, kad spēles laukums mitruma dēļ nav drošs, pieņemts lēmums šodien paredzētās finālspēles aizvadīt zem jumta – Rīgas Olimpiskajā centrā. 18:30 Sieviešu grupas finālā tiksies „Las ardillas rabiosas” un „Chillax”, 19:30 notiks A grupas fināls, kurā sacentīsies „Salmingsports” un „FK Rīga”, bet 20:30 B grupas finālā cīņā dosies „Infolapas.lv” un „Varska”.