Turnīra labākie spēlētāji tiek pie vērtīgām balvām

Turnīra labākie spēlētāji tiek pie vērtīgām balvām

Jau pagājušas dažas dienas kā turnīrs noslēdzies, bet ir vēl dažas lietas, ko jums pastāstīt. Kā jau katru sacensību noslēgumā, īpaša uzmanība tik pievērsta labākajiem spēlētājiem, kuri saņem lielākas vai mazākas balvas un daudz uzslavu.

Vispirms jāsāk ar to, ka uzvarētāju komandas katrā grupā saņēma dāvanu kartes no mūsu atbalstītājiem LINO.LV un SALMINGSPORTS.LV. Sieviešu grupas čempiones „RSU/Runway” saņēma dāvanu karti 100 latu vērtībā no SALMINGSPORTS.LV, B grupas uzvarētāji „Ādaži/Apelsīns” saņēma dāvanu karti no LINO.LV 150 latu vērtībā, bet A grupas čempioni „Latvijas Universitāte” savā īpašumā ieguva dāvanu karti no LINO.LV 200 latu vērtībā.

Katrā grupā tika noteikti arī labākie spēlētāji un viņiem īpašas balvas bija sarūpējuši mūsu atbalstītāji SALMINGSPORTS.LV, LINO.LV, SPORTLAND un FLORBOLAINVENTARS.LV. Sieviešu grupā labākās vārtsardzes balvu no SALMINGSPORTS.LV ieguva Jana Trifanova („Super Aitas”). Par labāko aizsardzi tika atzīta Evelīna Garbare („PengWins”), bet labākās uzbrucējas tituls tika piešķirts Diānai Isjominai („RSU/Runway”). Viņas abas saņēma SPORTLAND dāvanu kartes MIZUNO sporta apavu iegādei. Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Luīze Biļinska („RSU/Runway”), iegūstot dāvanu karti no FLORBOLAINVENTARS.LV.

B grupas labākais vārtsargs, Rihards Mickēvičs („Ādaži/Apelsīns”) saņēma balvu no LINO.LV, labākais aizsargs Jānis Anis („Ādaži/Apelsīns”) un labākais uzbrucējs Toms Dāle („Zdarova Kot!”) katrs tika pie dāvanu kartēm no SPORTLAND, bet rezultatīvākais spēlētājs Pēteris Freimanis („M33”) saņēma iespēju iepirkties veikalā FLORBOLAINVENTARS.LV.

A grupā par turnīra labākajiem tika atzīti sekojoši spēlētāji – labākais vārtsargs – Valērijs Bodnieks („Latvijas Universitāte”), kurš saņēma balvu no LINO.LV, labākais aizsargs – Toms Mežotnis („IBK Ķekava”), labākais uzbrucējs Gints Klēģers („IBK Ķekava”), bet par rezultatīvāko kļuva Ainārs Juškēvičs („Latvijas Universitāte”). Tomam un Gintam balvas no SPORTLAND, bet Aināram dāvanu karte no FLORBOLAINVENTARS.LV.

Visa turnīra garumā katrā spēlē tika apbalvoti spēles vērtīgākie spēlētāji. Sieviešu grupas vērtīgākās spēlētājas saņēma balvas no NONIQUE un NARVESEN, bet par balvām labākajiem vīriešu grupās rūpējās PRESIDENT un JUMAVA.