Šodien lielā fināldiena

Lido Vasaras Līgā atlikušas vairs tikai dažas spēles, bet tās ir pašas svarīgākās. Sešu nedēļu garumā 41 pieaugušo un bērnu komanda baudīja daļu vasaras uz mūsu florbola laukuma lidiņā. Šovakar vasaras florbolam tiks pielikts punkts.

Plkst. 17:00 cīņu par B grupa  bronzas medaļām sāks „Zdarova Kot” un „FS Masters”. Abas komandas ir gados jaunas un varbūt tādēļ dažreiz rāda ne tik stabilu sniegumu, taču abu komandu spēlētājiem ir liels potenciāls, azarts un vēl nesamaitāta mīlestība pret florbola spēli. Ir pārliecība, ka šī spēle būs skatāma, vārtu guvumiem un emocijām bagāta.

Plkst. 18:00 laukumā izies „M33” un „Ādaži/Apelsīns” – B grupas finālisti. Šajā spēlē noskaidrosies, kura no 14 B grupas komandām būs spēcīgākā un līdz nākamajam turnīram sauksies par čempioniem. Atšķirībā no komandām, kuras cīnās par trešo vietu, šīs ir ar bārdām – vērā ņemamu pieredzi. „M33” pirmo vijoli spēlē Pēteris Freimanis, kurš viennozīmīgi uzskatāms par B grupas spožāko zvaigzni. „Ādaži/Apelsīns” komandā tik spožu spīdekļu nav, taču arī šo spēlētāju karjerā izcīnīto medaļu skaits varētu līdzināties Brežņeva kolekcijai. Paredzams, ka šajā spēlē būs redzama īstu veču bezkompromisa cīņa.

Plkst. 19:00 tiks pasniegts deserts. Spēle, kuru noteikti nedrīkst neredzēt. Šī būs cīņa par prestižāko LIDO Vasaras Līgas titulu – A grupas čempioniem. Līdz finālam aizkļuvušas komandas „Latvijas Universitāte” un ”IBK Ķekava”, kurās praktiski visi ir augstākās raudzes Latvijas florbolisti. „Latvijas Universitāte” demonstrēja iespaidīgu sniegumu visa turnīra garumā, savukārt „IBK Ķekava” apgriezienus uzņēma turnīra beigu daļā. Ja vēlies redzēt augstākā līmeņa florbolu, tev jāredz šī spēle!

Tiekamies lidiņā!