A grupas mazajā finālā uzvar „SB Moscow Never Sleeps”

Piektdienas vakarā notika viena LIDO Vasaras Līgas spēle – spēle par 3.vietu A grupā. Diemžēl visas paredzētās spēles šodien lidiņā nevarēja notikt slikto laika apstākļu dēļ. B grupas cīņas par medaļām tika pārceltas uz sestdienu, taču A grupas bronzas spēle vērā ņemamu iemeslu dēļ bija jāizspēlē šodien, tādēļ tā tika pārcelta uz telpām un notika Rīgas olimpiskajā centrā.

Abas komandas uz spēli ieradās ar īsiem rezervistu soliņiem, taču ar redzamu apņēmību cīnīties par katru kvadrātcentimetru. Spēli labāk iesāka maskavieši, veidojot vairāk momentu pie pretinieku vārtiem un izvirzoties vadībā. Pamazām pamodās arī „Salmingsports” un pārņēma iniciatīvu. Interesantas situācijas radās pirmā puslaika beigu daļā, kad pāris minūšu laikā abām komandām bija iespējas izpildīt kopā 3 soda metienus. Katra komanda šo iespēju realizēja pa reizei. „SB Moscow Never Sleeps” pamazām palielināja rezultāta starpību līdz 4-1. „Salmingsports” vajadzēja lauzt spēles gaitu, taču bija redzams, ka ar vienu spēlētāju uz maiņu to bija izdarīt fiziski grūti. Kad spēle jau tuvojās beigām, „Salminsports” vienus vārtus atspēlēja, panākot 4-2. Pēdējā minūtē viņiem bija iespēja rezultāta starpību sadeldēt līdz minimumam, taču metiens no tuvas distances trāpīja pa vārtu stabiņu, bet vārtu līniju nešķērsoja. Neiemet tu, iemet tev! „SB Moscow Never Sleeps” pretuzbrukumā gūs skaistus vārtu, pieliekot punktu cīņai un godam nopelnot tres’’as vietas ieguvēju kausu un bronzas medaļas. Spēles rezultāts 5-2 „SB Moscow Never Sleeps” labā.